Slide background

@

پورتال ساز نامحدود سامنا

...سفارش

پورتال ساز نامحدود

ساخت انواع پورتال در چند دقیقه

پانل مدیریت پیشرفته

Slide background

نرم افزارهای تحت وب
تولید نرم افزار پورتال

پورتال ساز ، فرم ساز و...

...سفارش

      » عضویت/ثبت سایت  
ثبت آنلاین سفارش، سرویس های هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت و پورتال و دیگر خدمات و محصولات ایران وب سرویس.


» فرم عقد قرارداد طراحی سایت و پورتال

دریافت فرم عقد قرارداد
» ورود به سامانه پشتیبانی شرکت 

طراحی سایت ( طراحی وب سایت )
نرم افزار جامع مدیریت، ساخت و طراحی وب سایت

  سایت ساز - سیستم قدرتمند مدیریت و ساخت سایت

براحتی سایت بسازید و براحتی مدیریت کنید.

مسلما یکی از مهمترین فاکتورهایی که باعث شیرین تر شدن ساختن سایت می شود راحتی ساخت  سایت است. ولی طبعا در همه موارد اینکار ساده نخواهد بود. اما سیستم سایت ساز ایران وب سرویس اینکار را به راحت ترین صورت ممکن برای کلیه افراد، چه تازه کار و چه حرفه ای فراهم آورده است.

سیستم سایت ساز ایران وب سرویس در واقع یک سیستم مشتق شده از سیستم جامع پورتال سیپارس می باشد . این سیستم بطور کامل برای وب سایت ها و ارائه امکانات متنوع از طریق وب فراهم گردیده است همچنین این سیستم با امکانات مدیریتی کاملا فارسی و پیکربندی جامع و راحتی که دارد ساخت و مدیریت سایت را بسیار راحت می کند ، به گونه ای که حتی افراد مبتدی نیز می توانند بوسیله آن سایتی حرفه ای طراحی کنند. زیرا این سیستم کلیه ابزارهای ساخت سایت را بصورت فارسی و کاملا آنلاین در اختیار مدیر سایت قرار می دهد. همچنین این برنامه به گونه ای طراحی شده است که نیازهای کلیه سایتها با موضوعات و اهداف مختلف را پوشش دهد. ضمنا بهمراه هر پک Pack از برنامه یک قالب اختصاصی نیز به مشتری تعلق می گیرد که قالب توسط بخش طراحی ما بنا به موضوع سایت مشتری طراحی شده و روی سایت نصب میگردد.


» فهرست طراحی سایت ( طراحی وب سایت )

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


امتیازات و برتری های سیستم سایت ساز ایران وب سرویس

سیستم سایت ساز ایران وب سرویس در واقع یک سیستم مشتق شده از نرم افزار جامع پورتال سیپارس می باشد.بنابراین قابلیت ارتقای امکانات و اجزای سیستم بطور گسترده ای وجود دارد. مهمترین امتیاز و برتری نرم افزار پورتال سیپارس در معماری چند لایه ویژه این پورتال است. پیکربندی و برنامه نویسی چند لایه ای فوق العاده قدرتمند این سیستم بگونه ای است که باعث تعریف سطح های امنیتی ، گروه بندی و دسته بندی گروههای کاربری و مدیریتی مختلف می شود و طیف وسیعی از کاربران ، پرسنل و مدیران مختلف را در سطوح دسترسی متفاوت پوشش می دهد.
نقطه قوت و برتری دیگر نرم افزار پورتال ( پرتال ) سیپارس انعطاف پذیری بسیار بالای سیستم در تولید و گسترش پورتال است بطوریکه خود نرم افزار شامل بیش از 120 ماژول آماده بوده و امکان تولید ماژولهای اختصاصی را نیز بنا به نوع درخواست و نیاز مشتری فراهم می نماید.

همچنین گسترش و ویژه سازی این پورتال تماما توسط شرکت ایران وب سرویس انجام می گیرد لذا بدون هیچگونه محدودیتی ویژه سازی پورتال و سفارشی سازی ، توسعه نرم افزار ، تولید پورتلت ها و کلیه امور امنیتی و حفاظتی سیستم توسط متخصصین شرکت انجام می گیرد و مشتری دغدغه ای در این مورد نخواهد داشت.
لازم بذکر است که معماری شی گراء و ساختار چند لایه ای پیشرفته این نرم افزار بگونه ای است که امنیت بسیار بالایی را برای سیستم فراهم آورده و کلیه ملاحظات امنیتی با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا روی سیستم اعمال شده و این امر امنیت اطلاعات و بانک اطلاعاتی پورتال را تضمین می نماید.

نرم افزار مدیریت و طراحی پورتال سیپارس امکان ساخت ، مدیریت و طراحی پورتال هایی با موضوعات و اهداف مختلفی را فراهم می آورد که در پایین لیستی از این انواع پورتال را مشاهده می نمایید:

- طراحی و ساخت پورتال ها و سایت های خبری و اطلاع رسانی
- طراحی پورتال ها و سایت های دولتی و سازمانی
- طراحی و مدیریت پورتال دانشگاه و مدارس
- ساخت و طراحی پورتال های سازمانی و اداری
- طراحی سایت و پورتال شرکت ها و موسسات
- ساخت و مدیریت پورتال مجلات و پایگاه های روزنامه ای
- ساخت ، مدیریت و طراحی پورتال کتاب و کتابخانه دیجیتال
- ساخت و طراحی سایت ها و پورتال های دارویی و پزشکی

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


لیست امکانات و ماژول های پورتال

همانطور که بیان شد سیستم سایت ساز ایران وب سرویس در واقع یک سیستم مشتق شده از نرم افزار جامع پورتال سیپارس می باشد. نرم افزار پورتال سیپارس دارای بیش از 120 ماژول آماده بوده و همچنین دارای امکانات ویژه سازمانی ، اداری ، تجاری و خبری متعددی می باشد برای مشاهده این امکانات و ماژول ها به این بخش مراجعه نمایید.

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


مراحل طراحی بخشهای عمومی وب سایت

از آنجائیکه طراحی وب سایت و پورتال از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و با توجه حساسیت پروژه طراحی سایت و پورتال ، شرکت ایران وب سرویس جریان طراحی سایت ها و پورتال ها را طی چندین مرحله دقیق و با هماهنگی و تعامل با مشترک و متناسب با درخواستها و نیازهای سازمان، نهاد یا شرکت مربوطه انجام می دهد که گواهی این امر نمونه کارهای پیشرفته و پورتال های طراحی شده شرکت می باشد. مراحل طراحی پورتال ( پرتال ) به شرح زیر است:

1- سفارش و ثبت درخواست کتبی و ارسال رزومه پروژه
2- بررسی و برآورد هزینه و صدور پیش فاکتور
3- اعلام و ارسال پیکربندی اولیه و رابط گرافیکی وب سایت یا پورتال
4- طراحی رابط گرافیکی نهایی وب سایت
5- اختصاص و پیکربندی امکانات، ماژول ها و بخشهای سیستم
6- قرار دادن اطلاعات اولیه سازمان، نهاد یا شرکت مربوطه در سیستم
7- راه اندازی کامل وب سایت روی فضای اختصاصی وب سایت یا پورتال
8- تحویل پانل مدیریت سیستم به پرسنل و مدیران مربوطه
9- آموزش مدیریت سیستم و بخش های مختلف سیستم

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


اختصاص امکانات به وب سایت یا پورتال

مسلما هر سازمان، نهاد یا شرکت نیازهای مختص به خود را دارد که علاوه بر امکانات عمومی پورتال ممکن است نیازمند امکانات و ماژول های دیگری نیز باشد. سیستم پورتال شرکت ایران وب سرویس دارای امکانات و ماژول های متنوعی است که طیف وسیعی از نیازهای سازمانی ، شرکتی ، خبری ، آموزشی ، اطلاع رسانی و دیگر امکانات ویژه نهادهای مختلف را پوشش می دهد. برای مشاهده این امکانات و ماژول ها به این قسمت مراجعه نمایید. طی مراحل قرارداد و بررسی رزومه پروژه کلیه امکانات و ماژول های درخواستی برای پورتال ( پرتال ) مربوطه تعیین شده و در مرحله پیکربندی ساختار پورتال روی سیستم نصب و پیکربندی می گردد. البته لازم به ذکر است که ویژه سازی این امکانات با توجه به نیازهای مشترک نیز فراهم می باشد.

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


طراحی رابط گرافیکی وب سایت و پورتال

از آنجا که در طراحی وب سایت و پورتال ( پرتال )، طراحی رابط گرافیکی پورتال از اهمیت بسزایی برخوردار است، لذا شرکت ایران وب سرویس روال کار طراحی رابط گرافیکی پورتال ( پرتال ) را بگونه ای در نظر گرفته است که کمال رضایت مشتری بدست آید.

طبق روال طراحی وب سایت (و همچنین طراحی پورتال) شرکت، در ابتدا مشتری در فرم آنلاین سفارش طراحی و یا بصورت حضوری در محل شرکت و یا تلفنی کلیه درخواست ها و نوع طرح درخواستی را با واحد  مربوطه در میان می گذارد سپس واحد طراحی شرکت متناسب با نوع و هزینه پروژه 2 تا 3 طرح متناسب با آن درخواست را آماده کرده و با تماس و تعامل مستقیم با مشتری تغییرات لازم را در طرح ها اعمال می نمایند تا به طرح نهایی که مد نظر مشتری است برسند.
سپس طرح مربوطه در اختیار واحد برنامه سازی و  کانفیگ رابط گرافیگی وب سایت قرار می گیرد تا روی سیستم مدیریت پورتال ( پرتال ) قرار گرفته و پیکربندی گردد و پس از آن روی فضای اختصاصی پورتال مربوطه نصب و راه اندازی اولیه پورتال ( پرتال ) کامل گردد. پس از آن در مرحله آخر اطلاعات مشتری در پورتال قرار داده می شود تا پروژه مربوطه کامل شده و به پایان برسد.

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ملاحظات امنیتی و حفاظتی طراحی سایت و پورتال

شرکت ایران وب سرویس تمهیدات امنیتی بسیاری را برای سیستم جامع مدیریت پورتال سیپارس در نظر گرفته است که بشرح زیر است:

ملاحضات امنیتی در برابر حملات SQL injections – Cross-site script (XSS) – Remote file include RFI
تمهیدات لازم جهت جلوگیری از تزریق دستورات SQL از طریق مبادی ورودی اطلاعات
تمهیدات امنیتی لازم جهت محافظت بسیار قوی از کلمات عبور بخش های مختلف پورتال
برخورداری از سیستم ضد اسپم (Anti-Spam) مطابق با جدید ترین تکنولوژی و استاندارهای دنیا
اعتبار سنجی مشخصات ورودی کاربر (شناسه کاربری و کلمه عبور) و دیگر مشخصات کاربری
ثبت کلیه تلاش های ناموفق برای ورود به پورتال بهمراه IP و کشور و مشخصات دیگر
برنامه نویسی چندلایه بسیار امن برای مدیریت چندگانه بخش های پورتال و پانل امن کاربران پورتال
کد شدن ویژه کلیه کلمات عبور پرسنل و کاربران و ذخیره در بانک اطلاعاتی پورتال
امکانات کد امنیتی CAPTCHA برای همه قسمتهای پورتال

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


امکان راه اندازی زیر سایت و زیر پورتال (SubPortal - SubSite)

بسیاری از سازمان ها و نهادها دارای نمایندگی های متعددی می باشند که طبعا سازمان مربوطه تمایل دارد برای کلیه نمایندگی ها و نهادهای وابسته به خود زیر پورتال هایی (SubPortal) بر روی پورتال اصلی سازمان ایجاد و راه اندازی نماید. این زیر پورتال ها یا زیر سایت ها در واقع بصورت یک پورتال مجهز و مستقل عمل می نماید که کلیه نیازهای نماینده مربوطه را برآورده نموده و می تواند کلیه امکانات یک پورتال کامل را داشته باشد.

ماژول ایجاد زیر پورتال (SubPortal) یکی از پیشرفته ترین امکانات نرم افزار جامع پورتال سیپارس می باشد. با نصب و راه اندازی این امکانات ، سازمان مربوطه می تواند به تعداد نامحدود زیر پورتال (SubPortal) برای نمایندگان و نهادهای وابسته ایجاد و پیکربندی نمایند. لازم به ذکر است که کلیه زیر پورتال ها می توانند دارای کلیه امکانات مشابه پورتال اصلی باشند که این یکی از قابلیت های پیشرفته سیستم است.

از قابلیت ها و ویژگیهای این ماژول می توان به قابلیت مدیریت زیر پورتال ها از طریق پانل اصلی پورتال اشاره نمود که توسط این قابلیت ، مدیریت کلیه منابع و بخش های زیرپورتال ها و پورتال ( پرتال ) اصلی از طریق پانل اصلی پورتال فراهم می شود.
از دیگر امکانات این ماژول قابلیت اختصاص ماژول ها و امکانات متنوع به هر زیرپورتال و تنظیمات پیشرفته سطوح دسترسی برای نماینده و زیرپورتال مربوطه است.
یکی از امکانات پیشرفته این سیستم قابلیت (Single Sign-On (SSO می باشد. یعنی کاربر پورتال با ورود به یکی از بخش ها و زیرپورتالها در دیگر بخش های پورتال نیز بطور اتوماتیک توسط سیستم شناخته شده و دیگر نیاز به ورود (Login) مجدد ندارد.
علاوه بر همه امکانات بالا یکی از پیشرفته ترین امکانات ماژول زیرپورتال ، قابلیت اختصاص و طراحی قالب اختصاصی برای هر زیر پورتال یا نماینده می باشد یعنی توسط این امکانات هر نماینده یا زیرپورتال می تواند قالب (رابط گرافیکی) مخصوص به خود را داشته باشد و بدین صورت از لحاظ طرح رابط گرافیکی نیز مستقل باشد.

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


تسهیلات آموزشی مدیریت وب سایت و پورتال

شرکت ایران وب سرویس تسهیلات آموزشی ویژه ای را برای مدیریت وب سایت ها و پورتال های ساخته شده فراهم نموده است که این تسهیلات بشرح زیر است:

سه جلسه آموزش حضوری نحوه مدیریت سیستم
برگزاری جلسات آموزشی بیشتر در صورت نیاز ، برای پرسنل فنی و سرپرستان پورتال
ارائه پک آموزش الکترونیکی مدیریت پورتال
اعزام ماهیانه کارشناس فنی شرکت در محل خریدار جهت بررسی و آموزش
آموزش آنلاین و برخط مدیر پورتال و پرسنل فنی پورتال
ارائه نکات ویژه و آموزش بصورت تلفنی توسط مسئول فنی شرکت

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


خدمات پشتیبانی و ضمانت پس از فروش

شرکت ایران وب سرویس خدمات پشتیبانی متعدد و ضمانت پس از فروش کاملی را به مشترکین پورتال ارائه می دهد. این خدمات بشرح زیر است:

خدمات آموزشی متنوع پس از راه اندازی سیستم توسط کارشناسان فنی شرکت
پشتیبانی حضوری در محل سازمان و ارائه پک های تکمیلی آموزش پورتال
پشتیبانی تلفنی ، آنلاین و از طریق ایمیل در ساعات کاری هفته
پشتیبانی رایگان در رفع مشکلات احتمالی
ارائه خدمات پشتیبانی ویژه تخصصی (حتی خارج از ساعات کاری) برای پورتال های سازمانی بزرگ
تهیه نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات پورتال بصورت هفتگی و ماهیانه
بروز رسانی و ارتقاء امکانات و ماژول های مختلف پورتال در طول سال
ارتقاء امنیت و ارائه پک های جدید امنیتی سیستم و تمیدات امنیتی ویژه سیستم در طول سال

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


زمان انجام پروژه

زمان انجام پروژه طراحی پورتال ( پرتال ) بشرح زیر است:

برای سایت ها و پورتال های خبری و اطلاع رسانی بین 20 الی 25 روز.
برای سایت ها و پورتال های دولتی و سازمانی بین 22 الی 28 روز می باشد که بنا به ویژه سازی برای سازمان مربوطه ممکن است متغیر باشد.
برای سایت ها و پورتال های دانشگاهها و مراکز آموزش عالی بین 28 الی 35 روز.
برای سایت ها و پورتال های مدارس و آموزشکده ها بین 16 الی 20 روز.
برای سایت ها و پورتال های پزشکی و اطلاعات علمی و مهندسی بین 20 الی 25 روز.
برای سایت ها و پورتال های شرکت ها و موسسات بین 16 الی 20 روز.
برای سایت ها و پورتال های شخصیت ها بین 12 الی 16 روز.

توجه: همکاری و تعامل درست بین مشترک و شرکت می تواند در تسریع انجام پروژه طراحی وب سایت و پورتال ( پرتال ) مشترک تاثیر بسزایی داشته باشد و زمان انجام پروژه را کوتاهتر نماید.

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


هزینه انجام پروژه

هزینه انجام پروژه بنا به نوع پورتال ( پرتال ) و میزان امکاناتی که مشتری در نظر دارد و نوع طرح گرافیکی پورتال برآورد می شود. برای برآورد این هزینه مشتری می تواند در فرم آنلاین سفارش طراحی نوع طراحی و امکانات مورد نظر خود را بطور کامل تشریح نماید.

برای سفارش طراحی پورتال ( پرتال ) و محاسبه هزینه توسط بخش طراحی شرکت، فرم آنلاین سفارش طراحی پورتال را پر نمایید.

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


نمونه سایت و پورتال های طراحی شده

شرکت ایران وب سرویس دارای طیف وسیعی از مشتریان دولتی و غیر دولتی می باشد و تا کنون پورتال های متنوعی توسط شرکت طراحی شده که در پایین لیست این پورتال ها را می توانید مشاهده نمایید:

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» سفارش طراحی وب سایت یا پورتال

مشتریان به دو صورت می توانند بمنظور سفارش و عقد قرارداد طراحی پورتال ( پرتال ) خود اقدام نماید:

١- سفارش آنلاین:

برای سفارش آنلاین از طریق فرم سفارش آنلاین طراحی پورتال اقدام نمایید.


٢- سفارش از طریق فاکس فرم سفارش:

برای سفارش از این طریق ، ابتدا فرم سفارش را از طریق لینک زیر دریافت و پس از پرینت فرم، آن را بدقت پر نموده و سپس فرم کامل شده را به بخش فروش شرکت از طریق فاکس ارسال نمایید.

»» دریافت فرم قرارداد


 

 

Copyright 2006-2020, IranWebService Corporation, All rights reserved.