Slide background

@

پورتال ساز نامحدود سامنا

...سفارش

پورتال ساز نامحدود

ساخت انواع پورتال در چند دقیقه

پانل مدیریت پیشرفته

Slide background

نرم افزارهای تحت وب
تولید نرم افزار پورتال

پورتال ساز ، فرم ساز و...

...سفارش

      » عضویت/ثبت سایت  
ثبت آنلاین سفارش، سرویس های هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت و پورتال و دیگر خدمات و محصولات ایران وب سرویس.
» ورود به سامانه پشتیبانی شرکت 

- خدمات شرکت

شرکت ایران وب سرویس بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات کشور ، سرویس ها و خدمات متعددی را در حوزه های مختلف آی تی به مشترکین عرضه می نماید که در پایین این خدمات بیان شده است.

------------------------------------------------------------------------

- خدمات طراحی سایت و پورتال
- خدمات طراحی سایت و پورتال و وب سایت های پویا و پورتال های چند زبانه

- سایت ساز - سیستم قدرتمند مدیریت و ساخت سایت

براحتی سایت بسازید و براحتی مدیریت کنید.

سیستم سایت ساز ایران وب سرویس در واقع یک سیستم مشتق شده از سیستم جامع پورتال سیپارس می باشد . این سیستم بطور کامل برای وب سایت ها و ارائه امکانات متنوع از طریق وب فراهم گردیده است همچنین این سیستم با امکانات مدیریتی کاملا فارسی و پیکربندی جامع و راحتی که دارد ساخت و مدیریت سایت را بسیار راحت می کند ، به گونه ای که حتی افراد مبتدی نیز می توانند بوسیله آن سایتی حرفه ای طراحی و مدیریت نمایند.

» جزئیات بیشتر ...
- نرم افزار مدیریت پورتال سیپارس
- نرم افزار ساخت ، مدیریت و طراحی پورتال ( پرتال )

نرم افزار جامع مدیریت پورتال سیپارس سامانه ای کامل برای ساخت و مدیریت پورتال های اطلاع رسانی ، سازمانی و پورتال های جامع اداری و شرکتی است. نرم افزار مدیریت پورتال سیپارس با انعطاف پذیری بسیار بالا و ساختار و پیکربندی چند لایه امکان توسعه و گسترش بخشهای مختلف یک پورتال را فراهم می کند، بگونه ای که این نرم افزار مانند یک هسته یا پانل کنترل مرکزی عمل نموده و بخش ها و امکانات مختلف پورتال روی آن نصب و پیکربندی می گردد و بدین صورت پیکربندی کل پورتال ( پرتال ) شکل می گیرد.

 » جزئیات بیشتر ...
- نرم افزار مدیریت پورتال خبری ( خبرگزاری اینترنتی )
- نرم افزار ساخت و مدیریت پورتال خبری (پرتال خبری)

نرم افزار پورتال خبری ، سامانه ای جامع برای ساخت ، طراحی و مدیریت پورتال های خبری و خبرگزاری های اینترنتی می باشد. نرم افزار پورتال خبری با انعطاف پذیری بسیار بالا و ساختار و پیکربندی چند لایه امکان توسعه و مدیریت بخشهای مختلف پورتال را بصورتی پیشرفته فراهم می نماید. یکی از قابلیت های این سیستم، انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار و انطباق کامل با نیازهای سازمان است بگونه ای که کلیه امکانات و ویژگیهای پورتال (پرتال) خبری قابل ویژه سازی و اختصاصی سازی برای سازمان مربوطه بوده و نوع ارائه و گردش اخبار و امکانات سیستم کاملا متناسب با نیازهای سازمان ویژه سازی می گردد.

 » جزئیات بیشتر ...
- فروشگاه ساز ایران وب سرویس
- بهترین فروشگاه اینترنتی را در کمترین زمان بسازید.

توسط سیستم فروشگاه ساز ایران وب سرویس، ساخت فروشگاه اینترنتی به ساده ترین صورت ممکن برای عموم کاربران فراهم است. سیستم فروشگاه ساز ایران وب سرویس ابزاری کامل و جامع برای ساختن فروشگاه های اینترنتی پویا در کمترین زمان ممکن است.سیستم ساخت و مدیریت فروشگاه اینترنتی (فروشگاه ساز) ایران وب سرویس دارای بخش مدیریت کاملا فارسی و سیستم کاربری و مدیریتی بسیار آسانی بوده و کاربر بدون نیاز به هیچ نوع دانش فنی خاصی می تواند فروشگاه اینترنتی و کالاها و محصولات موجود در آن را مدیریت و بخش بندی کند.

 » جزئیات بیشتر ...
 

------------------------------------------------------------------------

 

 

- خدمات ثبت دامنه و هاستینگ
- سرویس ثبت دامنه (دامین) و هاستینگ (میزبانی وب )

ثبت دامنه (Domain Registration)

ثبت دامنه اولین و مهمترین گام برای ثبت وب سایت و حضور در شبکه جهانی وب است. نام دامنه حتی المقدور باید مطابق با نوع فعالیتهای وب سایت انتخاب شده و سعی شود که معنادار بوده و راحت تر به خاطر سپرده شود. نکات تکمیلی و راهنمایی های لازم برای انتخاب بهتر نام دامنه در این بخش بیان شده است.
 » ثبت دامنه ...
وب هاستینگ (Hosting Service)

ایران وب سرویس با دراختیار داشتن سرورهای پرقدرت در اروپا و کانادا سرویسهای میزبانی وب خود را در 7 پلن متفاوت و متناسب با بودجه های مختلف ارائه می نماید. از مهمترین ویژگیهای سرویسهای هاستینگ ایران وب سرویس امکانات بالای سرویسها و سخت افزارهای مناسب و عدم تحریمهای اقتصادی و سیاسی است.
 » سرویس هاستینگ ...
 

------------------------------------------------------------------------

 

 

- خدمات اتوماسیون اداری و سازمانی
- خدمات حوزه اتوماسیون اداری و سازمانی و شبکه های اداری  

»سامانه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

در زمینه اتوماسیون اداری و چرخه اتوماتیک و دیجیتال فعالیت های سازمانها ، ادارات و شرکتها، سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) جایگاه ویژه ای دارد. CRM دارای انواع مختلفی می باشد که طیف وسیعی از اهداف سازمانی، اداری و شرکتی را پوشش می دهد.

جزئیات بیشتر...

 

»برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)

سامانه برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) سامانه کاملی است که کلیه بخش ها ، امور ، فرآیندها و نیازهای سازمان یا نهاد را بصورت یک سیستم یکپارچه درآورده و مدیریت و برنامه ریزی یکپارچه کلیه قسمتها را فراهم می آورد.

جزئیات بیشتر...

 


»سامانه مدیریت دبیرخانه و آرشیو فنی

واحد دبیرخانه سازمان وظیفه اداره امور دفتری سازمان و اداره گردش نامه های اداری ، مکاتبات و مراسلات اداری سازمان را بر عهده دارد. نرم افزار مدیریت دبیرخانه و آرشیو فنی اداره با اتوماسیون پیشرفته خود اجرای این امور را تسریع و تسهیل می نماید.

جزئیات بیشتر...

 

» نصب و راه اندازی شبکه های اداری

در زمینه اتوماسیون اداری شبکه های پیشرفته اداری جایگاه ویژه ای دارند. با نصب و راه اندازی پیشرفته و اصولی شبکه های سازمانی کلیه بخش های سازمان بصورت یکپارچه و هماهنگ درآمده و همه امور سازمان بطور یکپارچه و با سرعتی بسیار زیاد انجام می گردد.  

جزئیات بیشتر...

 

 


Copyright 2006-2020, IranWebService Corporation, All rights reserved.