Slide background

@

پورتال ساز نامحدود سامنا

...سفارش

پورتال ساز نامحدود

ساخت انواع پورتال در چند دقیقه

پانل مدیریت پیشرفته

Slide background

نرم افزارهای تحت وب
تولید نرم افزار پورتال

پورتال ساز ، فرم ساز و...

...سفارش

      » عضویت/ثبت سایت  
ثبت آنلاین سفارش، سرویس های هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت و پورتال و دیگر خدمات و محصولات ایران وب سرویس.


» فرم عقد قرارداد طراحی سایت و پورتال

دریافت فرم عقد قرارداد
» ورود به سامانه پشتیبانی شرکت 

نرم افزار پورتال ساز نامحدود ( سامنا ) ، طراحی و ساختن پورتال/سایت/زیر پورتال نامحدود
سیستم جامع ساخت و طراحی انواع پورتال ها و سایتهای داینامیک (پویا) نامحدود بصورت آنلاین
سامانه ساخت و مدیریت سایت/زیرسایت/زیرپورتال آنلاین تحت وب ، سایت ساز نامحدود

- نرم افزار پورتال ساز نامحدود (سامنا)
- طراحی و ساخت پورتال/سایت/زیرسایت/زیرپورتال بطور آنلاین

» فقط با یک پورتال، بطور آنلاین صدها پورتال داینامیک بسازید «
» بی هیچ تخصصی فقط با چند کلیک پورتال و سایت بسازید«

نرم افزار پورتال ساز نامحدود نامحدود (سامنا) ، سامانه ای جامع برای ساخت و طراحی انواع پورتال و وب سایت داینامیک و زیر سایت و زیر پورتال داینامیک بصورت اینترنتی و تحت وب می باشد.
نرم افزار سامنا شما را قادر می سازد که بدون هیچ دانش فنی در زمینه برنامه نویسی براحتی و فقط با چند کلیک ساده تعداد بیشماری پورتال جامع و سایت های داینامیک ( پویا ) بصورت کاملا آنلاین و تحت وب بسازید. همچنین توجه نمایید که همه سایت ها/زیرسایت ها و پورتال ها/زیرپورتال های ساخته شده توسط نرم افزار سامنا کاملا داینامیک (Dynamic) بوده و دارای پانل مدیریت کاملا مجزا می باشد و در واقع هر سایت می تواند مدیر مخصوص خود را داشته باشد. بعلاوه قالب و پوسته و امکانات هر سایت کاملا مجزا و مختص همان سایت خواهد بود. در واقع هر سایتی که توسط سیستم سامنا ساخته می شود کاملا ویژه بوده و امکانات ، قالب و پانل مدیریت مخصوص خود را دارد.

» فقط با چند کلیک: هم پورتال ، هم سایت ، هم زیر پورتال و هم وبلاگ بطور همزمان بسازید «

همچنین یکی از ویژگیهای بسیار مهم نرم افزار سامنا قابلیت ایجاد نام دامنه (Domian) و فضای هاست (Hosting) بصورت مجزا برای هر سایت و زیر سایت می باشد. یعنی شما می توانید به هر سایت یک نام دامنه کاملا مجزا اختصاص دهید. البته علاوه بر این شما می توانید نام بعضی از سایتهای ساخته شده را نیز در زیر مجموعه سایت خود قرار دهید و در واقع علاوه بر ساختن سایتهای داینامیک با نام دامنه مجزا ، می توانید زیر سایت ها و زیر پورتال ها و همچنین وبلاگ هایی نیز بطور وابسته به سایت مرکزی خود داشته باشید. این مورد برای شرکتها و سازمانهایی که تمایل دارند تعدادی از سایتهای نمایندگان آنها بصورت مجزا و با نام دامنه مجزا بوده و تعدادی نیز بصورت زیر مجموعه سایت اصلی خود باشند بسیار مناسب است. در واقع این قابلیت پیشرفته نیز وجود دارد که به تعدادی از سایتهای ساخته شده ، نام دامنه (Domian) مجزا بدهید و به بعضی دیگر نام دامنه وابسته به سایت مرکزی خود یعنی (Sub Domian / Sub Portal) بدهید.
قطعا برای بسیاری از سازمان ها و شرکت ها و حتی اشخاص ، این امر ضروری است که برای نمایندگان، مشتریان و نهادهای مرتبط خود سایتهای مجزا طراحی کنند که در این میان هزینه های بالای طراحی سایتهای متعدد و زمان انجام کار از موارد مهم می باشد. نرم افزار سامنا این امکان را فراهم می آورد که با کمترین هزینه و فقط با چند کلیک و طی زمانی بسیار کوتاه سایت های مجزا و زیر سایت های متعددی ساخته شود ، که همه سایت ها و زیر سایت های ساخته شده کاملا داینامیک (پویا) بوده و پانل مدیریت و مدیران مخصوص خود را دارد.


» فهرست مشخصات نرم افزار ساختن پورتال و زیر پورتال نامحدود (سامنا)

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


انواع پورتال ها و وب سایتهای قابل ساخت و پیاده سازی با نرم افزار سامنا

سامانه پورتال ساز و زیر پورتال ساز نامحدود سامنا ، قابلیت ساخت و طراحی انواع پورتال ، زیر پورتال ، سایت و زیر سایت را دارا می باشد که در در پایین به آنها اشاره می نماییم:

- طراحی و ساخت انواع پورتال(پرتال)/سایت/زیر سایت/زیر پورتال شخصی ، شرکتی و سازمانی
- ساختن و طراحی پورتال/وب سایت/زیر سایت/زیر پورتال های دولتی و سازمانی
- طراحی و مدیریت پورتال/سایت/زیر سایت/زیر پورتال های دانشگاه و مدارس
- ساخت و مدیریت انواع پورتال و وب سایت مجلات و پایگاه های روزنامه ای
- ساخت ، مدیریت و طراحی پورتال و زیر پورتال های کتاب و کتابخانه دیجیتال
- ساخت و طراحی سایت ها ، زیر سایت ها و پورتال های دارویی و پزشکی
- طراحی و ساخت پورتال ها و سایت های خبری و اطلاع رسانی
- طراحی پورتال ها و سایت های دولتی و سازمانی
- طراحی و ساخت انواع سایت ها و زیر سایتهای نمایندگان و مراکز نمایندگی موسسات
- ساختن انواع سایت ها و زیر سایت ها و زیر پورتال های پرسنلی
- ساختن و طراحی پورتال ها/زیر پورتال ها و سایت ها/زیر سایتهای هتل ، رزرو بلیط و...
- طراحی و ساختن انواع سایت های فروشگاهی و بصورت نامحدود برای مراکز فروشگاههای زنجیره ای
- طراحی و ساخت انواع پورتال ، سایت و زیر سایت های مدارس و دانشگاه ها و مراکز مرتبط با آنها
 
 

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


امتیازات و برتری های سامانه پورتال ساز نامحدود سامنا

شرکت ایران وب سرویس نرم افزارهای متعددی در زمینه طراحی سایت و طراحی پورتال عرضه نموده است که عبارتند از نرم افزار سایت ساز ، نرم افزار جامع مدیریت و طراحی پورتال سیپارس ، سیستم طراحی سایت و پورتال خبری ، سامانه طراحی فروشگاه اینترنتی (فروشگاه ساز) ، نرم افزار ساختن سایت وبلاگ دهی ، سامانه ساخت سایت نامحدود (سامنا) و دیگر نرم افزاهای طراحی سایت و پورتال مدارس و نرم افزارهای متعدد دیگر در زمینه اتوماسیون اداری و بیمارستان و...

یکی از مهمترین برتری های نرم افزار سامنا این است که شما می توانید بطور همزمان هم پورتال ، هم سایت ، هم وبلاگ ، هم زیر پورتال و هم زیر سایت طراحی کنید. همچنین نحوه ساخت این سایت ها و زیر سایتهای و ... بصورت کاملا آنلاین و تحت وب صورت گرفته و فقط با چند کلیک ساده قابل انجام است.
علاوه بر موارد بالا ، طراحی و ساختن انواع سایت ها ، پورتال ها و زیر سایت ها و... در نرم افزار سامنا نیاز به هیچ دانش و تخصص فنی ندارد و درواقع مدیر سیستم می تواند انواع سایت و زیر سایت را بدون هیچ تخصصی در برنامه نویسی و فقط با چند کلیک و طی چند دقیقه ایجاد کند.
همچنبن نرم افزار سامنا موضوعات متنوعی از سایت ها را پوشش می دهد و می توان سایت ها،زیرسایت ها،پورتال ها و زیرپورتال ها را با موضوعات متنوعی با آن ایجاد نمود و طیف وسیعی از سایت های شرکتی ، شخصی ، اداری ، سازمانی ، آموزشی ، خبری ، روزنامه ای ، دانشگاهی ، مدارس ، علمی-پژوهشی ، سرگرمی ، خانوادگی ، فروشگاهی و... را پوشش می دهد. تعدادی از نمونه موضوعات پوشش داده شده در این نرم افزار در این لینک بیان شده است.
از دیگر امتیازات مهم نرم افزار سامنا این است که کلیه سایت ها ، زیر سایتها ، وبلاگ ها ، زیر پورتال ها و پورتال های ایجاد شده ، با ساختار بهینه شده پیشرفته داخلی و پیشرفته SEO ایجاد می شوند یعنی سایت های ایجاد شده بطور اتوماتیک و درونی ، بسیار بهینه شده هستند و همین امر هم سرعت بالای سایت ها و هم رتبه های بالا در موتورهای جستجو را برای سایت ها تضمین می نماید.
.همچنین قابلیت ارتقای امکانات و اجزای سیستم بطور گسترده ای وجود دارد و مشترک در هر زمانی می تواند درخواست ارتقای امکانات و ماژول های سیستم را بدهد و حتی امکانات سفارشی و ویژه نیز برای سیستم خود سفارش دهد. همچنین گسترش و ویژه سازی این پورتال تماما توسط شرکت ایران وب سرویس انجام می گیرد لذا بدون هیچگونه محدودیتی ویژه سازی پورتال و سفارشی سازی ، توسعه نرم افزار ، تولید پورتلت ها و کلیه امور امنیتی و حفاظتی سیستم توسط متخصصین شرکت انجام می گیرد و مشتری دغدغه ای در این مورد نخواهد داشت.
بعلاوه سیستم دارای معماری چند لایه ویژه پورتالی است و پیکربندی و برنامه نویسی چند لایه ای فوق العاده قدرتمند این سیستم بگونه ای است که باعث تعریف سطح های امنیتی ، گروه بندی و دسته بندی گروههای کاربری و مدیریتی مختلف شده و امنیت بالای سیستم را نیز تضمین می نماید.
 
 

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


دمو ( پیش نمایش Demo ) نرم افزار سامنا

نرم افزار سامنا بگونه ای طراحی شده است که می توان توسط آن فقط طی چند دقیقه پورتال های پیشرفته را بدون داشتن دانش فنی خاصی ایجاد نمود در فیلم های دموی زیر طی 3 مرحله این امکانات و نحوه ایجاد انواع پورتال های پیشرفته ای که با سامنا میتوان براحتی ایجاد کرد نمایش داده می شود و پانل مدیریت جامع پورتالهای تولید شده نیز توضیح داده می شود.

 
توجه: برای مشاهده دمو باید برنامه فلش پلیر Flash Player در سیستم شما نصب باشد.

دموی سامنا
» مشاهده آنلاین دمو

توضیحات دموی 1:

در این فیلم قابلیت های پیشرفته سامنا بطور کلی توضیح داده می شود و چند پورتال جامع نظیر پورتال خبری ، سازمانی ، پورتال کتابخانه ، پورتال دانشکده ، پورتال اشتراک ویدئو ، پورتال B2B و فروشگاه و ... که طی فقط چند دقیقه با سامنا ساخته شده است نمایش و توضیح داده می شود.

» مشاهده آنلاین || دانلود فیلم دمو(36MB)

دموی سامنا
» مشاهده آنلاین دمو

توضیحات دموی 2:

در این فیلم ادامه توضیحات دموی 1 و نمایش تعدادی دیگر از انواع پورتال های قابل ساخت با سامنا ارائه می گردد و همچنین پانل مدیریت یک پورتال و نحوه مدیریت پورتالهای ساخته شده بطور کلی توضیح داده می شود.

» مشاهده آنلاین || دانلود فیلم دمو(35MB)

دموی سامنا
» مشاهده آنلاین دمو

توضیحات دموی 3:

در این فیلم نحوه ساختن انواع پورتال های پیشرفته توسط سامنا توضیح داده می شود و شما مشاهده می کنید که چطور سامنا انواع پورتال های خبری ، اداری ، دانشکده ای ، فرم ساز الکترونیکی ، فروشگاهی ، پورتال اشتراک رسانه و پورتال B2B و... را طی فقط چند دقیقه ایجاد می کند.

» مشاهده آنلاین || دانلود فیلم دمو(33MB)

 

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


لیست نگارش ها و امکانات نرم افزار پورتال ساز نامحدود سامنا

سیستم طراحی و ساختن پورتال و زیر پورتال نامحدود (پورتال ساز نامحدود سامنا) در 3 نگارش یا پک (Pack) عرضه می شود. در جدول پایین امکانات هر نگارش را مشاهده می فرمایید:

: شامل است  |  : شامل نیست  |  : افزودن با فاکتور مجزا

سازمانی

شرکتی

شخصی

ویژگیها و امکانات
(Features)

ساخت پورتال/سایت/زیرسایت/وبلاگ/زیرپورتال داینامیک (پویا) بصورت نامحدود و همزمان
ساختار پیشرفته داینامیک دات نت ASP.Net برای کلیه پورتال ها و سایت های ساخته شده
امکان ارائه قالب اختصاصی به هر پورتال/سایت/زیرسایت/زیر پورتال ساخته شده
امکان آدرس دهی پورتال ها/سایت ها بصورت نام دامنه های مجزا:
http://www.yoursite.com
امکان آدرس دهی زیرپورتال ها/زیرسایت ها بصورت دامنه های وابسته: http://sitename.mainsite.com
امکان اختصاص نام دامنه (Domian) و فضای هاست (Hosting) مجزا به هر سایت
اختصاص نسخه موبایل (Mobile) برای کلیه پورتالها/سایتها/زیرسایتها - نسخه WAP سایت ها
اختصاص پانل مدیریت اختصاصی به هر پورتال/سایت/زیرپورتال/زیرسایت بطور مجزا
اختصاص سیستم عضویت و مدیریت کاربران به هر پورتال/سایت/زیرسایت/زیرپورتال بطور مجزا
گروه بندی و تنظیم سطوح دسترسی کاربران در گروه های کاربری مختلف در هر پورتال/سایت/زیرسایت
اختصاص سیستم خبری و مدیریت مطالب به هر پورتال/سایت/زیرپورتال/زیرسایت بطور مجزا
امکان اختصاص ماژول گالری تصاویر و آلبوم تصاویر به هر پورتال/سایت/زیرپورتال/زیرسایت بطور مجزا
ماژول ایجاد فتوبلاگ ( Photo Blog ) پیشرفته در هر پورتال/سایت/زیرپورتال/زیرسایت بطور مجزا
اختصاص سیستم مدیریت و آرشیو فایل ها به هر پورتال/سایت/زیرپورتال/زیرسایت بطور مجزا
امکان اختصاص ماژول مدیریت تبلیغات و امور تبلیغاتی به هر پورتال/سایت/زیرپورتال بطور مجزا
امکان ایجاد لیستهای کتاب/مطالب/محصولات در هر سایت/زیرسایت بطور مجزا توسط مدیر همان سایت
امکان ارائه خروجی RSS و XML برای هر سایت/زیرسایت بطور مجزا
اختصاص سیستم ارسال/دریافت پیام خصوصی بین کاربران به هر پورتال/سایت/زیرسایت بطور مجزا
امکان اختصاص ماژول نظرسنجی و ثبت نظرات به هر پورتال/سایت/زیرسایت بطور مجزا
ایجاد پورتال نیازمندیها مانند ایستگاه Istgah.Com در هر پورتال/سایت/زیرسایت بطور مجزا
ایجاد فروشگاه اینترنتی در هر سایت/پورتال بطور مجزا ( با قابلیت سبدخرید ، مدیریت فاکتور و سفارشات و...)
ایجاد سیستم اشتراک گذاری ویدئو و فیلم پیشرفته (مشابه یوتیوب و آپارات و... ) در هر پورتال/سایت/زیرسایت بطور مجزا
ایجاد سیستم مدارس (کارنامه، نمرات، انتخاب واحد) در هر پورتال/سایت/زیرسایت بطور مجزا
ایجاد سیستم پیشرفته آزمون های آنلاین در هر پورتال/سایت/زیرسایت بطور مجزا
ایجاد پورتال های خبری پیشرفته مشابه ایرنا و ایسنا و... با استاندارد پورتال خبری
اختصاص سیستم فرم ساز پیشرفته الکترونیکی به هر پورتال/سایت/زیرپورتال بطور مجزا
امکان ایجاد پورتال جامع مدیریت املاک و مستقلات در هر پورتال/سایت/زیرپورتال بطور مجزا
ایجاد پورتال و زیر پورتال های سازمانی بصورت نامحدود با امکانات پورتال های اطلاع رسانی
ایجاد پورتال جامع تجارت الکترونیکی B2B در هر پورتال/سایت/زیرپورتال بصورت کاملا مجزا
ایجاد پورتال کتابخانه الکترونیکی پیشرفته و سازمانی بصورت پورتال/سایت/زیرپورتال مجزا
سیستم مدیریت مجله الکترونیکی (مدیریت مجلات ، هفته نامه ، ماهنامه) در هر پورتال/سایت بطور مجزا
ایجاد پورتال جامع مدیریت اطلاعات پرسنلی و اساتید و دانشکده ای بصورت پورتال/سایت/زیرپورتال مجزا
اختصاص سامانه ارتباط ویدئویی ( چت ویدئویی ) در هر پورتال/سایت/زیرپورتال بصورت کاملا مجزا
ایجاد سامانه مدیریت اطلاعات پروژه های سازمانی در هر پورتال/سایت/زیرپورتال بصورت کاملا مجزا
اختصاص سیستم مدیریت اطلاعات کنفرانس ها و همایش ها در هر پورتال/سایت/زیرپورتال بطور مجزا
اختصاص سیستم جامع مدیریت جداول پویا و اداری در هر پورتال/سایت/زیرپورتال بطور مجزا
ماژول چندزبانه پیشرفته برای ایجاد و مدیریت پورتال های چند زبانه بطور مجزا
ایجاد سیستم جامع بانک اطلاعاتی ایده ها در هر پورتال/سایت/زیرپورتال بطور مجزا
ایجاد سیستم چت روم پیشرفته ( با مدیریت لحظه ای کاربران بهمراه سیستم مالی) در هر پورتال/سایت
ماژول ارائه پانل نمایندگی به مشتریان برای ساخت پورتال/زیرپورتال توسط خودشان (ماژول زیرسامنا)
ماژول پیشرفته ایجاد قالب های جدید پورتالی توسط مدیر کل سیستم برای پورتال ها و سایت ها
امکان اختصاص فرم تماس با ما ، به هر پورتال/زیرپورتال/سایت بطور مجزا
سیستم تماس بر اساس تیکت Ticket در هر پورتال/سایت بطور مجزا
امکان ویرایش یا طراحی قالب هر پورتال/سایت توسط مدیر همان سایت با ویرایشگر پیشرفته قالب
سیستم پیشرفته آمار و گزارشات برای هر سایت/زیرسایت بطور مجزا
اختصاص سیستم مدیریت گروه بندی مطالب و اخبار به هر پورتال/سایت/زیرپورتال/زیرسایت بطور مجزا
50 30 15 تعداد قالب های همراه سیستم (تعداد پوسته های پیشفرض سایت ها Templates)
   
  »ماژول ها و ابزارهای مدیریت محتوا در سایت های ساخته شده

سازگاری همه سایت ها/زیر سایت های ساخته شده با مرورگرهای مختلف
ویرایشگر حرفه ای WYSIWYG برای ویرایش مطالب در همه سایت های ساخته شده
مدیریت ایجاد، ویرایش،کپی، حذف و انتقال انواع صفحات در پانل اختصاصی همه پورتال ها و سایتهای ایجاد شده
سیستم آمار ، گزارشات بازدیدها ، گزارشات کاربران و محتوای سایت در تمامی پورتال ها/سایت های ساخته شده
محیط مدیریت کاملا فارسی ، آنلاین و مبتنی بر وب برای همه پورتال ها و سایت های ساخته شده
مدیریت آرشيوهای لينک ( لینکستان) و سایتهای مرتبط برای همه پورتالها/سایت ها/زیرسایتهای ساخته شده
ماژول ایجاد ، حذف ، آرشیو و مدیریت موضوعات و گروه بندی مطالب و اخبار در همه پورتال ها و سایت های ایجاد شده
امکان الصاق و پیوست تصویر و فایل به مطالب و اخبار در همه پورتال ها/سایت ها/زیر سایتهای ساخته شده
مدیریت اطلاعیه ها ، پیامها و مناسبت ها برای همه وب سایت ها/زیرسایتهای ساخته شده
سیستم ارسال شکایات و پیگیری مشکلات در هر پورتال/سایت/زیرسایت بطور مجزا
سیستم بهینه ساز محتوا و لینکها برای موتور جستجوی گوگل (Search Engine Optimization - SEO)
سیستم مدیریت بروشورها و کاتالوگ ها در هر وب سایت/زیرسایت بطور مجزا
ماژول نظر سنجی ، رای گیری آنلاین با قابلیت آرشیو موضوعی برای همه وب سایت ها/زیر سایتهای ساخته شده
سیستم مدیریت فایلها و آرشیو فایل ها در هر وب سایت/زیرسایت بطور مجزا
قرار دادن کالاها و خدمات به تعداد نامحدود در همه سایت ها/زیرسایت های ساخته شده
ماژول آخرین اخبار و مطالب (جدیدترین اخبار) برای هر وب سایت/زیرسایت بطور مجزا
ابزار خروجی آر اس اس (RSS) و (XML) مطالب و اخبار برای هر وب سایت/زیرسایت بطور مجزا
مدیریت مقالات و طرح ها ( علمی ، صنعتی ، تجاری و...)  در هر سایت/زیرسایت ساخته شده بطور مجزا
سیستم مدیریت تبلیغات و بنرهای تبلیغاتی در هر وب سایت/زیر سایت ساخته شده بطور مجزا
سیستم جستجو (Search) در مطالب و محتوای هر وب سایت/زیر سایت ساخته شده بطور مجزا
سیستم ارسال ایمیل ها و پیامهای سفارشی به کاربران در هر وب سایت/زیر سایت بطور مجزا
پشتیبانی از زبان های مختلف (Languages) در هر سایت/زیرسایت ساخته شده بطور مجزا
مدیریت تگ های Meta Tags برای موتورهای جستجو در همه وب سایتها/زیرسایتهای ساخته شده
مدیریت آرشیو ماهانه و سالانه مطالب و اخبار در هر وب سایت/زیر سایت بطور مجزا
نمایش مطالب و اخبار بصورت (خلاصه مطالب) و (جزئیات-ادامه مطالب) در همه وب سایت ها/زیرسایتهای ساخته شده
باکسهای خبری-پورتالی نمایش گزارشات و اخبار ویژه خبری و مجلات در همه پورتالها(بشرط وجود ماژول پورتال خبری)
امکان عضوگیری و مدیریت کاربران در هر وب سایت/زیر سایت ساخته شده بطور مجزا
ذخیره سازی کلیه داده ها در بانک اطلاعاتی و امنیت بالای اطلاعات در همه وب سایت ها/زیر سایتهای ایجاد شده
تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات موجود در پایگاه داده
دریافت نظرات مشتریان در مورد کالاها ، خدمات و اخبار هر سایت/زیر سایت بطور مجزا و در پانل همان سایت
  »امکانات جانبی

پشتیبانی پس از فروش رایگان بمدت یک سال (گارانتی و رفع خطاهای احتمالی و بروز رسانی های امنیتی)
ثبت رایگان دامنه (Domain) سایت اصلی
1GB 500MB 250MB فضای هاست یکساله رایگان (Hosting) همراه نرم افزار
آموزش آنلاین
طراحی قالب اختصاصی و دلخواه مشتری برای صفحه اصلی
معرفی سایت به موتورهای جستجوی Yahoo, Google,...
ارسال دفترچه راهنما به آدرس پستی مشتری
۲ جلسه ۱ جلسه ۱ جلسه آموزش حضوری رایگان در محل شرکت
آموزش طراحی قالب (Template) اختصاصی برای سیستم
نامحدود نامحدود نامحدود حداکثر تعداد ساختن زیرسایت/زیرپورتال
50
قابل افزایش
25
قابل افزایش
5 حداکثر تعداد ساختن سایت مستقل/پورتال مستقل
(توجه: تعداد این آیتم قابل افزایش است)
امکان ویژه سازی امکانات نرم افزار به سلیقه مشتری (طبق فاکتور مجزا)
تهیه نسخه پشتیبان در بازه های زمانی معین
       
تماس بگیرید 1.900.000 790.000 قیمت (تومان)
       


توجه: مشترکین عزیز توجه نمایند که هزینه نگارش سازمانی با توجه به نوع و تعداد ماژول های انتخابی مشترک تعیین می شود.

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ملاحظات امنیتی و حفاظتی سیستم سامنا

شرکت ایران وب سرویس تمهیدات امنیتی بسیاری را برای سیستم ساخت سایت/زیر سایت/زیر پورتال نامحدود سامنا در نظر گرفته است که بشرح زیر است:

ملاحضات امنیتی در برابر حملات SQL injections – Cross-site script (XSS) – Remote file include RFI
تمهیدات لازم جهت جلوگیری از تزریق دستورات SQL از طریق مبادی ورودی اطلاعات
تمهیدات امنیتی لازم جهت محافظت بسیار قوی از کلمات عبور بخش های مختلف پورتال
برخورداری از سیستم ضد اسپم (Anti-Spam) مطابق با جدید ترین تکنولوژی و استاندارهای دنیا
اعتبار سنجی مشخصات ورودی کاربر (شناسه کاربری و کلمه عبور) و دیگر مشخصات کاربری
ثبت کلیه تلاش های ناموفق برای ورود به پورتال بهمراه IP و کشور و مشخصات دیگر
برنامه نویسی چندلایه بسیار امن برای مدیریت چندگانه بخش های پورتال و پانل امن کاربران پورتال
کد شدن ویژه کلیه کلمات عبور پرسنل و کاربران و ذخیره در بانک اطلاعاتی نرم افزار
امکانات کد امنیتی CAPTCHA برای همه قسمتهای سیستم

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


تسهیلات آموزشی مدیریت نرم افزار ساخت پورتال و زیر پورتال نامحدود سامنا

شرکت ایران وب سرویس تسهیلات آموزشی ویژه ای را برای نرم افزار ساخت پورتال/سایت/زیرسایت/زیر پورتال نامحدود سامنا فراهم نموده است که این تسهیلات بشرح زیر است:

یک جلسه آموزش حضوری نحوه مدیریت سیستم
برگزاری جلسات آموزشی بیشتر در صورت نیاز ، برای پرسنل فنی و سرپرستان وب سایت/پورتال
ارائه پک آموزش الکترونیکی مدیریت سیستم
اعزام کارشناس فنی شرکت در محل خریدار جهت بررسی و آموزش (البته در صورت تمایل کارفرما و با قرارداد قبلی)
آموزش آنلاین و برخط مدیر پورتال و پرسنل فنی وب سایت/پورتال
ارائه نکات ویژه و آموزش بصورت تلفنی توسط مسئولان فنی شرکت

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


خدمات پشتیبانی و ضمانت پس از فروش

شرکت ایران وب سرویس خدمات پشتیبانی متعدد و ضمانت پس از فروش کاملی را به مشترکین ارائه می دهد. این خدمات بشرح زیر است:

خدمات آموزشی متنوع پس از راه اندازی سیستم توسط کارشناسان فنی شرکت
پشتیبانی حضوری در محل سازمان و ارائه پک های تکمیلی آموزش پورتال
پشتیبانی تلفنی ، آنلاین و از طریق ایمیل در ساعات کاری هفته
پشتیبانی رایگان در رفع مشکلات احتمالی
ارائه خدمات پشتیبانی ویژه تخصصی (حتی خارج از ساعات کاری) برای پورتال های سازمانی بزرگ
تهیه نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات سیستم بصورت هفتگی و ماهیانه ( البته در صورت تمایل کارفرما و با قرارداد قبلی)
بروز رسانی و ارتقاء امکانات و ماژول های مختلف نرم افزار در طول سال
ارتقاء امنیت و ارائه پک های جدید امنیتی سیستم و تمهیدات امنیتی ویژه سیستم در طول سال

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


زمان انجام پروژه

زمان انجام پروژه پیاده سازی و تحویل سامانه پورتال ساز و زیر پورتال ساز نامحدود (سامنا) بطور استاندارد 14 الی 16 روز می باشد. ولی اگر از سوی کارفرما ویژه سازی خاص و یا طراحی رابط های گرافیکی خاصی سفارش داده شود مدت زمان پروژه باید توسط کارشناسان طراحی شرکت بررسی گردد و ممکن است به چند روز زمان بیشتر نیاز داشته باشد.

توجه: همکاری و تعامل درست بین مشترک و شرکت می تواند در تسریع انجام پروژه طراحی پورتال ( پرتال ) مشترک تاثیر بسزایی داشته باشد و زمان انجام پروژه را کوتاهتر نماید. ضمنا مشترکینی که درخواست خرید سورس کد باز یا لیسانس شده بهمراه هاست مرکزی آن را دارند باید با فاکتوری مجزا سفارش دهند.

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


نمونه پورتال های طراحی شده ( نمونه مشتریان )

با مراجعه به لینکهای زیر می توانید تعدادی از نمونه سایتهای طراحی شده توسط شرکت را مشاهده نمایید:

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» سفارش سیستم پورتال ساز نامحدود (سامنا)

مشتریان به دو صورت می توانند بمنظور سفارش و عقد قرارداد طراحی پورتال ( پرتال ) خود اقدام نماید:

١- سفارش آنلاین:

برای سفارش آنلاین از طریق فرم سفارش آنلاین طراحی پورتال اقدام نمایید.


٢- سفارش از طریق فاکس فرم سفارش:

برای سفارش از این طریق ، ابتدا فرم سفارش را از طریق لینک زیر دریافت و پس از پرینت فرم، آن را بدقت پر نموده و سپس فرم کامل شده را به بخش فروش شرکت از طریق فاکس ارسال نمایید.

»» دریافت فرم قرارداد
 


Copyright 2006-2020, IranWebService Corporation, All rights reserved.