Slide background

@

پورتال ساز نامحدود سامنا

...سفارش

پورتال ساز نامحدود

ساخت انواع پورتال در چند دقیقه

پانل مدیریت پیشرفته

Slide background

نرم افزارهای تحت وب
تولید نرم افزار پورتال

پورتال ساز ، فرم ساز و...

...سفارش

      » عضویت/ثبت سایت  
ثبت آنلاین سفارش، سرویس های هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت و پورتال و دیگر خدمات و محصولات ایران وب سرویس.


» ورود به سامانه پشتیبانی شرکت


 
 
» پیوستن به ایران وب سرویس » توصیه هایی در مورد جلسه مصاحبه

توصیه هایی در مورد جلسه مصاحبه

یکی از مراحل پیوستن به شرکت، بعد از ارسال رزومه و بررسی و پذیرش درخواست ، حضور در جلسه مصاحبه است. در این جلسه ممکن است بسته به نوع درخواست شغلی و تواتمندیهای شما سوالات مختلفی مطرح گردد. ممکن است توسط کارشناس مربوطه با توجه به میزان توانمندی علمی شما بعضی سوالات تخصصی و یا سوالات عمومی مطرح گردد ولی در هر حال هدف آشنایی با میزان توانمندیهای علمی شما در حوزه شغلی مربوطه خواهد بود.
مهمترین هدف شرکت، جذب نیروهای فعال، خلاق و توانمند است تا هر چه بهتر و قویتر به اهداف پیش رو دست یابیم که در این راه این نیرو های کارآمد و پرشور مهمترین عامل نیل به این اهداف است. بنابراین جلسه مصاحبه در واقع فقط برای آشنایی با توانمندیها و شوق و علاقه متقاضی نسبت به شغل مربوطه و شرکت است. بهمین خاطر برای حضور در این جلسه لازم می دانیم که چند توصیه را بیان نماییم و خواهشمندیم که به این توصیه ها عمل نمایید تا جلسه مصاحبه خوب و موفقی داشته باشید:

» حتما تنها تشریف بیاورید و از آوردن همراه خودداری نمایید. زیرا ممکن است در همان زمان متقاضیان دیگری نیز جلسه مصاحبه داشته باشند و باعث ازدحام شود.
» با آرامش و اطمینان خاطر در جلسه حضور یابید زیرا سوالات و مصاحبه در همان حوزه شغلی است که درخواست داده اید. پس مسلما سوالات در حیطه تواناییهای شما خواهد بود.
» از لحاظ ظاهری، پوشیدن لباسی که در عرف جامعه باشد کفایت می کند.
» در مصاحبه اصلا به حاشیه نروید و فقط در حیطه همان سوال و مصاحبه پاسخگو باشید زیرا حاشیه روی ممکن است نتیجه مصاحبه را به ضرر شما درآورد.
» شرط اول قبولی در مصاحبه راحت صحبت کردن با کارشناس شرکت است. زیرا جلسه مصاحبه چیزی جز بیان چند سوال و آشنایی با شخصیت شما نیست پس لازم نیست بگونه ای خاص صحبت کنید فقط کافیست با باور به تواناییها و شور و ذوق کاری گفتگو نمایید.
» همراه داشتن کارت ملی برای حضور در جلسه مصاحبه الزامی بوده و همین مدرک کفایت می کند و نیاز به همراه داشتن مدارک دیگر نیست.
» توجه نمایید که موفقیت در جلسه مصاحبه می تواند بمنزله پذیرش و استخدام در شرکت باشد و همچنین اهمیت این جلسه در آشنایی با شما و تواتمندیهای شماست و تنها عامل موفقیت شما در این جلسه پاسخگویی مناسب شما و شور و ذوق کاری شماست.
» به شما اطمینان خاطر می دهیم که پذیرش افراد فقط بر اساس توانمندی و شور و ذوق کاری است و به هیچ وجه پذیرش ها توسط معرف و شخص ثالث و... انجام نمی پذیرد زیرا تمامی مشاغل موجود در شرکت تخصصی بوده و متقاضی می بایست برای پذیرش در آن شغل کلیه مراحل استخدام اعم از ارسال رزومه و مصاحبه را بگذراند.

----------------------------------------------
فرصت های شغلی شرکت
ارسال رزومه و اطلاعات و درخواست
شرایط پیوستن به ما
توصیه هایی در مورد جلسه مصاحبه
آشنایی با قوانین کلی حاکم بر کارمندان 
تماس با پرسنل پشتیبانی شرکت

 

 

 

 

Copyright 2006-2020, IranWebService Corporation, All rights reserved.