Slide background

@

پورتال ساز نامحدود سامنا

...سفارش

پورتال ساز نامحدود

ساخت انواع پورتال در چند دقیقه

پانل مدیریت پیشرفته

Slide background

نرم افزارهای تحت وب
تولید نرم افزار پورتال

پورتال ساز ، فرم ساز و...

...سفارش

      » عضویت/ثبت سایت  ثبت آنلاین سفارش، سرویس های هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت و پورتال و دیگر خدمات و محصولات ایران وب سرویس.


» فرم عقد قرارداد طراحی سایت و پورتال

دریافت فرم عقد قرارداد


» طراحی وب سایت و پورتال

مراحل طراحی سایت و پورتال 
نمونه مشتریان طراحی سایت و پورتال 
خدمات طراحی سایت و طراحی وب پورتال 
سفارش طراحی سایت و طراحی پورتال 
کتاب آموزش طراحی سایت و ساختن سایت 
تعریف انواع وب سایت و پورتال 
مراحل انجام و طراحی پورتال
سیستم ساختن و طراحی وب سایت 
نرم افزار طراحی پورتال ( پرتال ) سیپارس 
نرم افزار طراحی سایت خبری و پورتال خبری 
ساختن سایت مدارس و پورتال مدارس و دانشگاه 
طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت فروشگاه » ورود به سامانه پشتیبانی شرکت 

ساختن سایت داینامیک و استاتیک ، طراحی سایت ، طراحی و ساختن سایت ، انواع سایت
آموزش طراحی وب سایت ، آموزش ساختن سایت و ساخت وب سایت ، ساخت و طراحی سایت
مراحل طراحی سایت - برنامه ساختن سایت - نرم افزار تحت وب طراحی و ساخت سایت

- طراحی سایت ( وب سایت ) داینامیک و استاتیک
- نرم افزار ساختن وب سایت داینامیک (پویا) و مدیریت سایت

طراحی و ساختن سایت و در کل راه اندازی و طراحی وب سایت امری است که امروزه وب سایت یکی از مهم ترین امور توسعه وب و موفقیت یک شخص ، شرکت یا تجارت در عرصه وب می باشد. بنابراین یک وب سایت و در واقع طراحی وب سایت باید چیزی بیش از یک طراحی وب عادی و بی روح باشد یعنی باید بگونه ای باشد که بتواند بسرعت با کاربران و مخاطبین وب سایت ارتباط متقابل خوبی برقرار کرده و سایت مربوطه را به بهترین شکل ممکن به اهداف خود برساند.
بهمین دلیل می بایست بطور کامل کلیه اهداف وب سایت در طراحی سایت مربوطه لحاظ شده و شرکت طراح سایت کلیه اهداف را در ساختن وب سایت مربوطه در نظر داشته و بر طبق آنها سایت مذکور را ساخته و طراحی نماید.
طراحی وب سایت یا ساختن سایت در دو حالت کلی بصورت طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک ( پویا ) صورت می گیرد که این انواع طراحی سایت بطور کامل شرح داده خواهد شد. امروزه تکنولوژی های زیادی برای تولید ، طراحی و ساختن سایت های داینامیک و استاتیک در عرصه وب وجود دارد.


» فهرست طراحی و ساختن سایت ( وب سایت )

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


انواع ساختن سایت ، ساخت و طراحی داینامیک و طراحی استاتیک

در مبحث طراحی و ساختن سایت دو حالت کلی برای طراحی وب سایت وجود دارد. در واقع ساختن سایت و طراحی وب سایت در دو حالت کلی: طراحی سایت استاتیک (ایستا - ثابت) و طراحی سایت داینامیک ( پویا ) صورت می گیرد. امروزه تکنولوژی های زیادی برای طراحی و ساختن سایت های داینامیک و سایت های استاتیک در وب وجود دارد. خصوصیات و ویژگی های این دو نوع طراحی وب سایت و ساختن سایت بشرح زیر است:

1- طراحی سایت استاتیک (ایستا-ثابت)

طراحی وب سایت و ساختن سایت بصورت استاتیک ( ایستا ) و در واقع وب سایت های استاتیک (ایستا-ثابت) سایت هایی هستند که همانطور که از آن پیداست بطور ثابت بوده و شامل چند صفحه محدود با محتوای متنی و تصویری ثابتی می باشند. یعنی وب سایت های استاتیک (ایستا-ثابت) شامل چند صفحه ثابت بوده و قابلیت تعامل و انجام امور اتوماتیک مانند ثبت نام اعضا ، نظرسنجی و... را ندارد و صرفا بمنظور چند صفحه اطلاع رسانی در مورد وب سایت می باشد.
طراحی سایت و ساختن سایت به روش استاتیک (ایستا) معمولا برای وب سایت هایی مناسب است که مطالب و اخبار چندانی نداشته و شامل چند صفحه محدود برای اطلاع رسانی در باره فعالیت ، شخصیت یا شرکت خاصی می باشد و نیازی به امور اتوماتیک و بروز رسانی های مکرر ندارند.

ویژگی های اصلی وب سایت استاتیک عبارتند از:

طراحی آسان : برای طراحی سایت های استاتیک تخصص خاصی لازم نیست و بوسیله آموزش طراحی سایت و ساختن وب سایت استاتیک می توانید طراحی نمایید.
هزینه بسیار پایین طراحی سایت به این روش: زیرا فقط نیاز به هاست و دامنه دارد
نیاز به فضای هاست پایین تر و طبعا هزینه هاست پایین تر نسبت به سایت های دیگر
دارای تعداد صفحات محدود : غالبا تعداد صفحات این نوع سایت ها بین 5 الی 10 صفحه است البته می تواند بیشتر هم باشد.


تذکر: طراحی این نوع سایت ها تخصص خاصی لازم نداشته و تقریبا راحت است. آموزش آموزش طراحی سایت و ساختن وب سایت استاتیک که از سوی شرکت به کلیه کاربران ارائه می شود می تواند راهنمای کاملی برای ساختن سایت و طراحی وب سایت به روش استاتیک برای شما باشد.


2- طراحی سایت داینامیک ( پویا )

طراحی وب سایت و ساختن سایت بصورت داینامیک ( پویا-زنده ) و در واقع وب سایت های داینامیک (پویا-زنده) وب سایت هایی هستند که از نام آن پیداست که بطور پویا و زنده بوده و محتوا ، بخش ها و امکانات این نوع وب سایت ها کاملا پویا و زنده بوده و قابلیت تعامل و انجام امور اتوماتیک مانند ثبت نام اعضا ، نظرسنجی ، ارسال فرم ها و... را دارد و همچنین تعداد صفحات این نوع وب سایت ها نامحدود بوده و مدیریت بخش ها و محتوای یک وب سایت داینامیک (پویا-زنده) بطور کامل توسط یک پانل مدیریتی جامع صورت گرفته و کلیه امور مدیریتی و کاربری آن بطور آنلاین و توسط امکانات اتوماتیک و برنامه نویسی شده صورت می گیرد.
وب سایت های داینامیک (پویا-زنده) بطور کلی بر اساس یک سیستم (CMS (Content Management System بهمراه بانک اطلاعاتی مجهز طراحی و ساخته می شوند. بنابراین طراحی وب سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به دانش برنامه نویسی پیشرفته و تخصص بسیار بالایی دارد و نباید در طراحی سایت خود به این روش اشتباه کرد و حتما با متخصصین این امر مراجعه گردد . بنابراین طراحی این نوع وب سایت ها را حتما باید به شرکت های معتبر و پیشرو در این زمینه سپرد.

ویژگی های اصلی وب سایت داینامیک عبارتند از:

نیاز به تخصص بالا در امور برنامه نویسی تحت وب : طراحی وب سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به دانش برنامه نویسی و همچنین تخصص در امور امنیت ، ارتقا و بروز رسانی برنامه CMS دارد.
امکانات کامل اتوماتیک وب سایت: امکانات پیشرفته و اتوماتیک مانند مدیریت مطالب و اخبار بطور نامحدود ، مدیریت محصولات ، مدیریت مقالات و کاتالوگ ، آمار بازدید ها ، مدیریت گالری ، مدیریت نظر سنجی و ... بسیاری امکانات دیگر.
تعداد صفحات و بخش های نامحدود : در وب سایت داینامیک تعداد صفحات ، بخش ها ، منو و زیر منو ها و ... نامحدود هستند.
مدیریت آسان و آنلاین و بروز رسانی آنی و بلافاصله وب سایت: کلیه وب سایت های داینامیک دارای پانل مدیریت ویژه ای می باشند که امور مدیریتی توسط آن براحتی انجام شده و این امر مدیریت از هر مکان و هر زمانی را فراهم کرده و بروز رسانی وب سایت نیز بلافاصله می باشد.
هزینه طراحی بالاتر نسبت به طراحی وب سایت استاتیک: بدلیل اینکه طراحی سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به تولید و ویژه سازی سیستم دارد هزینه بمراتب بالاتری از طراحی وب سایت استاتیک دارد.

توجه مهم : مبحث امنیت در طراحی و ساختن سایت داینامیک بسیار مهم است. زیرا در طراحی وب سایت و ساختن وب سایت داینامیک (پویا) باید برنامه نویسی تحت وب انجام شود و همین امر باعث می شود که اگر طراحی این نوع سایت به افراد کم تجربه و یا شرکتهای نامعتبر سپرده شود با کوچکترین مشکل در برنامه نویسی سیستم ، امنیت سیستم پایین آمده و سایت در معرض خطر و حملات قرار می گیرد.

سفارش طراحی سایت داینامیک:
شرکت ایران وب سرویس با برخورداری از واحد طراحی مجرب و متخصص و تجارب چند ساله در زمینه طراحی سیستم های تحت وب و سامانه های ویژه نرم افزاری و طراحی انواع وب سایت و پورتال ها در طیف های مختلف سازمانی ، اداری ، شرکتی و شخصی آماده است که طراحی وب سایت شما را به بهترین صورت و با امنیت و کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب انجام دهد.

» فرم سفارش آنلاین طراحی سایت و پورتال
» نمونه وب سایت ها و پورتال های طراحی شده


انواع سیستم های طراحی سایت ، پورتال و سامانه های داینامیک:
وب سایت ها و سامانه های داینامیک طیف وسیعی از سیستم های تحت وب را در بر می گیرد. شرکت ایران وب سرویس در زمینه طراحی سایت و ساختن سایت های داینامیک و همچنین انواع سامانه های داینامیک تحت وب، سیستم های متعددی را تولید نموده است که عبارتند از:

سیستم ساختن و طراحی وب سایت داینامیک 
نرم افزار جامع طراحی پورتال ( پرتال ) سازمانی سیپارس 
نرم افزار پورتال ( پرتال ) خبری و خبرگزاری 
سیستم جامع سایت و پورتال ( پرتال ) مدارس و دانشگاه 
سیستم ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی 
سیستم جامع طراحی سایت وبلاگ دهی (وبلاگدهی) 
سیستم طراحی سایت و پورتال بیمارستان و کلینیک 


 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


آموزش طراحی و ساختن سایت ، نحوه ساختن و طراحی سایت استاتیک

قطعا نحوه ساختن سایت و طراحی وب سایت یکی از اصلی ترین دغدغه های اکثر افرادی است که می خواهند وب سایت برای اهداف خود ساخته و راه اندازی نمایند. البته همانطور که قبلا در موارد قبلی بطور کامل اشاره شد ابتدا باید توجه نمود که چه نوع سایتی می خواهید ساخته و طراحی نمایید. بر طبق موارد گفته شده در موضوعات بالا ، مسلما استحضار دارید که ساختن وب سایت و طراحی سایت در کل بر دو نوع کلی استوار است: 1 - طراحی سایت بصورت استاتیک ، 2 - طراحی سایت بصورت داینامیک ( پویا ).
در این میان مسئله اصلی این است که باید بدانیم با توجه به اهداف سایت خود و مهمتر از همه بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت ، نوع ساختن و طراحی سایت خود را انتخاب نماییم. قطعا استحضار دارید که طراحی وب سایت بصورت استاتیک دارای هزینه بمراتب کمتری نسبت طراحی وب سایت بصورت داینامیک است. زیرا در طراحی سایت بصورت داینامیک ( پویا ) باید برنامه نویسی پیشرفته تحت وب انجام گیرد تا وب سایت مربوطه قابلیت داینامیک ( پویا ) داشته باشد یعنی به اصطلاح زنده و پویا بوده و بتواند کارهای اتوماتیکی نظیر ثبت نام در سایت ، مدیریت اعضای وب سایت ، ارتباطات داخلی وب سایت و بسیار کارهای خودکار دیگر را بدون نیاز به دخالت انسانی انجام دهد و تعامل کاملا اتوماتیک با کاربران وب سایت داشته باشد.

بر اساس این توضیحات ساختن و طراحی وب سایت بصورت استاتیک بدلیل اینکه بدون دانش برنامه نویسی تحت وب هم می توان طراحی وب سایت خود را انجام داد دارای هزینه پایین تری بوده و افراد عادی نیز می توانند به این روش سایت خود را ساخته و طراحی نمایند.

ساختن سایت و طراحی وب سایت بصورت استاتیک ( ایستا ) به صورت های متفاوت قابل انجام است و نرم افزارهای متفاوتی هم برای طراحی صفحات سایت بصورت استاتیک ( ایستا ) در پهنه وب وجود دارد. توجه نمایید که در ساختن سایت و طراحی وب سایت بصورت استاتیک تمرکز کلی روی طراحی چند صفحه اصلی وب سایت بصورت html و سپس ارسال آن به هاست وب سایت می باشد تا سایت راه اندازی شود.
برنامه های مختلفی برای طراحی صفحات استاتیک html وجود دارد مانند برنامه های معروف در این زمینه MicroSoft FrontPage و Adobe DreamWeaver. البته از بین این دو ، نرم افزار MicroSoft FrontPage بدلیل اینکه جزئی از مجموعه نرم افزاری آفیس می باشد دارای سهولت کاری بالاتری می باشد و و کار با آن مانند دیگر نرم افزارهای مجموعه آفیس بسیار راحت می باشد. بنابراین آموزش ساختن سایت و طراحی سایت و طراحی صفحات استاتیک html را بر طبق این نرم افزار آموزش می دهیم.

طراحی سایت و ساختن سایت ( بصورت استاتیک ):
طراحی سایت و ساختن وب سایت (به روش استاتیک) دارای 5 مرحله کلی است و ما در اینجا قصد داریم طراحی وب سایت و ساختن سایت و صفحات مختلف سایت را در قالب همین پنج 5 مرحله به شما آموزش دهیم:

مرحله اول ساختن سایت: ثبت دامنه سایت ( همان نام سایت )
مرحله دوم ساختن سایت: ثبت فضای هاست برای سایت ( فضای اینترنتی لازم برای سایت )
مرحله سوم ساخت وب سایت: طراحی و ساختن صفحات سایت با نرم افزار MicroSoft FrontPage
مرحله چهارم ساخت سایت: مدیریت و بخش بندی صفحات و فایلهای وب سایت
مرحله پنجم ساختن وب سایت: ارسال (آپلود) صفحات طراحی شده و فایلها به هاست سایت1- مرحله اول طراحی و ساختن سایت : ثبت دامنه سایت ( همان نام سایت )
برای ساختن سایت و طراحی وب سایت در ابتدا و قبل از هر کاری باید نامی برای سایت خود در نظر بگیرید که به این نام ، دامنه سایت یا دامین ( Domain ) گویند و شما باید در ابتدا این نام را در اینترنت به ثبت برسانید تا سایت شما در دنیای اینترنت تعریف شود. اما باید توجه داشته باشید که ثبت دامنه امری تخصصی بوده و باید این کار توسط شرکتی معتبر برای شما انجام گیرد. برای ثبت دامنه ( نام سایت) مورد نظر خود به بخش ثبت دامنه مراجعه نموده و نام مورد نظر خود را جستجو نموده و نامی که قابل ثبت باشد را به شرکت ایران وب سرویس سفارش دهید تا بنام شما ثبت گردد.

البته لازم بذکر است که دامنه سایت انواع گوناگونی داشته و نکاتی در مورد آن مطرح است. برای آشنایی کامل با انواع دامنه وب سایت و دیگر موارد مربوطه به دامنه وب سایت به لینک های زیر مراجعه نمایید:

آشنایی با انواع نام دامنه 
قوانین ثبت دامنه های بین المللی 
قوانین ثبت دامنه های ایرانی 
نکات انتخاب دامنه مناسب
نحوه انتقال و تمدید دامنه 
سوالات متداول ثبت دامنه 


2- مرحله دوم طراحی و ساختن سایت : ثبت فضای هاست برای سایت (فضای اینترنتی سایت)
پس از اینکه دامنه وب سایت خود را ثبت کردید و بهتر است بگوییم بهمراه ثبت دامنه وب سایت نیاز به ثبت هاست ( Host ) برای آن دارید. در واقع هاست و دامنه دو امر کاملا همراه و هم سطح هستند که باید هر دو با هم تهیه گردد تا طراحی وب سایت و فایلهای سایت بتواند روی آنها قرار گرفته و وب سایت مربوطه راه اندازی گردد.
هر صفحه از سایت در واقع یک فایل است که ممکن است به فرمتهای گوناگون از قبیل html. و htm. و shtml. و php. و asp. و aspx. و cfm. و بسیاری فرمتهای دیگر باشد و در واقع مرورگر شما مثلا مرورگر اینترنت اکسپلورر این فایلها را از اینترنت و در واقع از فضای هاست مخصوص آن سایت مربوطه گرفته و برای شما نمایش می دهد. بنابراین هاست و دامنه وب سایت دو امر وابسته به هم هستند که باید بهمراه یکدیگر ثبت و خریداری گردند. شرکت ایران وب سرویس یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه انواع خدمات هاست می باشد و شما می توانید با مراجعه به سیستم سفارش آنلاین هاست و دامنه سرویسهای مورد نظر خود را سفارش دهید.

توجه: مراحل ثبت دامنه و هاست در قالب یک سیستم چند مرحله ای سفارش آنلاین هاست و دامنه برای مشترکین عزیز شرکت فراهم گردیده است که با کلیکی روی لینک زیر می توانید سفارش هاست و دامنه خود را براحتی طی چند مرحله ساده داده و فاکتور آنلاین و پانل مشتریان دریافت نمایید.
» سیستم سفارش آنلاین هاست و دامنه وب سایت

سوال کلیدی : چه مقدار فضای هاست برای سایت خود احتیاج دارم ؟!
سوالی کلیدی و بسیار متداول که تقریبا برای همه افرادی که می خواهند وب سایت طراحی نمایند در ذهن آن وجود دارد. بطور خیلی خلاصه باید عرض کنیم که باید خیلی واقع گرایانه به این موضوع نگریست و بهترین راه این است قبل از تهیه با کارشناسان شرکت تماس گرفته و نوع موضوع سایت خود را با کارشناسان مطرح نموده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. ولی بطور خلاصه می توان گفت که برای سایت های شخصی معمولا بین 200 تا 300 مگابایت فضای هاست برای اکثر موارد کفایت می کند. برای سایتهای بزرگتر که تصاویر بسیار زیاد و کاربران بیشتر دارند باید به پلن های هاست بالاتر از 500 مگابایت فکر کنند. البته لازم بذکر است که کلیه پلن های هاست شرکت ایران وب سرویس قابلیت ارتقا داشته و در هر زمانی قابلیت ارتقا دارد.


3- مرحله سوم طراحی و ساختن وب سایت : طراحی صفحات سایت با MicroSoft FrontPage
سومین مرحله از مراحل ساختن سایت و طراحی وب سایت مرحله طراحی و ساخت صفحات وب سایت می باشد. پس حال نوبت به آن می رسد که صفحات وب سایت خود را به صورت ترکیبی از متنها و تصاویر و... ساخته و طراحی نمایید. بنا بر مطالب گفته شده در گزینه های قبلی برای طراحی وب سایت و ساختن صفحات html وب سایت نرم افزار Microsoft FrontPage بسیار مناسب است.
روال کلی ما در طراحی صفحات وب سایت این است که برای ساختن سه صفحه اصلی یعنی "صفحه اصلی" و "صفحه درباره ما" و "صفحه تماس با ما" باید سه صفحه html با نامهای index.html بعنوان صفحه اصلی و about.html بعنوان صفحه در باره ما و contact.html بعنوان صفحه تماس با ما بسازیم.
توجه مهم: نام صفحه اصلی سایت باید حتما index.html باشد وگرنه سایت شما بدرستی بارگزاری نمی گردد.

برای طراحی وب سایت و ساختن صفحات مختلف وب سایت باید با نرم افزار MicroSoft FrontPage بدرستی بتوانید کار کنید البته آموزش این نرم افزار بسیار زیاد و مفصل بوده و از حوصله این بخش خارج است بنابراین پیشنهاد می کنیم برای آموزش این نرم افزار طراحی سایت به کتاب طراحی و ساخت سایت در 5 گام که محصول شرکت ایران وب سرویس می باشد مراجعه نمایید. آموزش کاملا تصویری این نرم افزار در این کتاب بطور مفصل موجود است.


4- مرحله چهارم طراحی و ساخت سایت : مدیریت و بخش بندی صفحات و فایلهای وب سایت
در طراحی سایت و ساختن وب سایت چهارمین مرحله کلی از طراحی وب سایت مدیریت و برنامه ریزی درست صفحات طراحی شده می باشد. یعنی تا این مرحله شما هاست و دامنه سایت را تهیه نموده و طراحی صفحات اصلی سایت خود من جمله سه صفحه html با نامهای index.html بعنوان صفحه اصلی و about.html بعنوان صفحه در باره ما و contact.html بعنوان صفحه تماس با ما بوسیله نرم افزار MicroSoft FrontPage طراحی کرده اید.

تذکر: نام صفحه اصلی سایت یعنی صفحه ای که بعنوان صفحه اصلی سایت خود می خواهید که با زدن نام سایت خود اول این صفحه نمایش داده شود را باید حتما index.html بگذارید وگرنه سایت شما بدرستی بارگزاری نمی گردد. البته نامهای دیگری هم امکان دارد ولی ممکن است سایت با مشکل روبرو شود.

بمنظور مدیریت بهتر صفحات دیگر سایت روی دسکتاپ ( Desktop ) کامپیوتر خود یک پوشه با نام Mysite ایجاد نمائید . شما باید تمامی فایلهای مربوط به سایت خود را در داخل این پوشه قرار دهید یعنی این پوشه باید در واقع حاوی تمامی فایلهای مربوط به سایت شما از جمله فایلهای html کلیه تصاویر و... باشد . در این حالت شما می توانید با نظم بیشتری کار کنید . این پوشه در واقع پوشه اصلی سایت شما می باشد.

سوال کلیدی: لینک یک صفحه یا فایل از وب سایت به چه صورت است؟
این سوال در زمینه طراحی وب سایت و ساختن سایت معمولا در ذهن اکثر افرادی که می خواهند وب سایت طراحی نمایند وجود دارد. باید عرض کنیم که لینک در واقع برنامه نویسی یا چیز مجزا و ویژه ای نیست بلکه در واقع آدرس صفحه یا فایلی از وب سایت شماست که با نوشتن آن آدرس در مرورگر آن صفحه از وب سایت باز می شود و یا فایل خاصی از وب سایت دریافت می شود.
بطور مثال ما طبق مراحل قبلی یک صفحه about.html بعنوان صفحه درباره ما برای وب سایت خود طراحی کرده و ذخیره کرده ایم. حال بر اساس مرحله پنجم که در آیتم بعدی عرض خواهیم کرد ، صفحه مربوطه را به هاست سایت خود ارسال می کنیم حال لینک یا همان آدرس این صفحه از وب سایت که در واقع یک فایل استاتیک html می باشد بصورت زیر خواهد بود:
http://www.sitename.com/about.html
این امر در مورد فایلهای داخل وب سایت هم به همین صورت است. مثلا لینک فایلی با نام catalog.pdf بصورت زیر در وب سایت می باشد:
http://www.sitename.com/catalog.pdf

تذکر: لازم بذکر است که مبحث مدیریت صفحات و بخش های وب سایت بسیار زیاد و مفصل بوده و از حوصله این بخش خارج است بنابراین برای آگاهی کامل در این مورد به کتاب طراحی و ساخت سایت در 5 گام مراجعه نمایید.


5- مرحله پنجم طراحی و ساختن سایت : ارسال (آپلود) صفحات طراحی شده به هاست سایت
به آخرین مرحله طراحی سایت و ساختن وب سایت رسیدیم. در طراحی سایت و ساختن وب سایت (سایت استاتیک) پنجمین مرحله کلی از ساختن سایت و طراحی وب سایت ، ارسال (آپلود) صفحات طراحی شده و فایل های وب سایت به هاست وب سایت می باشد. یعنی تا این مرحله شما هاست و دامنه سایت را تهیه نموده و طراحی صفحات وب سایت خود را انجام داده اید و کلیه صفحات و فایلهای وب سایت خود را بصورتی درست مدیریت نموده اید. حال باید از طریق مشخصات FTP هاست سایت خود این صفحات و فایلهای سایت را به هاست سایت خود بفرستید تا سایت شما با طراحی صورت گرفته توسط شما بارگزاری شود. مشخصات FTP هاست سایت بهمراه خرید هاست ، توسط شرکت ایران وب سرویس به شما داده می شود که شامل شناسه و رمز عبور FTP یا پانل هاست می باشد.
برای ارسال(آپلود) صفحات طراحی شده وب سایت به هاست سایت روشهای مختلفی وجود دارد ولی یکی از ساده ترین و امن ترین روشها در این زمینه ، استفاده از نرم افزار CuteFTP می باشد. این نرم افزار را از اینترنت می توانید دانلود نمایید.

» نحوه ارسال (آپلود) صفحات طراحی شده وب سایت با CutrFTP:
پس از دانلود این نرم افزار ، آن را باز کرده و سپس به منوی زیر مراجعه نمایید:

File => New => FTP Site

سپس موارد مربوطه در باکس ظاهر شده را بصورت زیر پر نمایید:

Label: www.sitename.com
Host Address: www.sitename.com
UserName: شناسه کاربری هاست سایت شما
Password: کلمه عبور هاست سایت شما

پس از وارد کردن موارد بالا روی دکمه Connect کلیک نموده و وارد هاست شوید. سپس پوشه Public_html یا پوشه WWW را در هاست خود که در سمت راست نرم افزار ظاهر می شود با دو بار کلیک روی آن باز کنید. سپس از سمت چپ برنامه CutFTP فایل ها و صفحات طراحی شده سایت خود را پیمایش کرده و سپس روی هر فایل یا صفحه ای که می خواهید ارسال (آپلود) نمایید کلیک راست نموده و روی گزینه Upload کلیک نمایید تا فایل مربوطه به هاست شما ارسال گردد.

توجه: آموزش کاملتر و تصویری نرم افزار CuteFTP و نحوه کار با آن بصورت تصویری در کتاب طراحی و ساخت سایت در 5 گام بیان شده است که اگر نیاز به آموزش بیشتری در این مورد دارید می توانید به این کتاب مراجعه نمایید.

با توجه به مراحل طراحی وب سایت و 5 مرحله ساختن سایت که بیان شد حال می توانید وب سایت خود بصورت استاندارد و استاتیک طراحی کرده و آنلاین نمایید. کارشناسان پشتیبانی شرکت ایران وب سرویس نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


مراحل و نحوه ساختن سایت داینامیک ، طراحی و ساخت انواع سایت داینامیک ( پویا )

طراحی سایت داینامیک (پویا-زنده) و ساختن این نوع وب سایت و پورتال ، مانند طراحی سایت استاتیک (ایستا-ثابت) نمی باشد. زیرا همانطور که قبلا نیز بیان شد طراحی وب سایت داینامیک نیاز به برنامه نویسی تحت وب برای سیستم وب سایت و رعایت امور امنیتی برنامه نویسی و پیکربندی دقیق ساختار سیستم و ویژه سازی محتوای وب سایت یا پورتال دارد بهمین دلیل باید طراحی این نوع وب سایت یا پورتال توسط شرکتی مجرب و معتبر در این زمینه انجام گیرد.

شرکت ایران وب سرویس با سال ها تجربه در این زمینه و برخورداری از واحد طراحی مجرب و متخصص در زمینه طراحی انواع وب سایت و پورتال ها در طیف های مختلف سازمانی ، اداری ، شرکتی و شخصی و همچنین طراحی سیستم های تحت وب و سامانه های ویژه نرم افزاری آماده است که طراحی وب سایت داینامیک شما را با بهترین کیفیت ، ساختار ، گرافیک و همچنین با امنیت بالا و قیمت مناسب انجام دهد. نمونه وب سایت ها و پورتال های مختلف نیز در لینک زیر موجود است که می توانید مشاهده نمایید:

» فرم سفارش آنلاین طراحی وب سایت و وب پورتال
» نمونه وب سایت ها و پورتال های طراحی شده


انواع خدمات طراحی سایت شرکت ، سامانه ها و سیستم های داینامیک:
شرکت ایران وب سرویس افتخار دارد که در زمینه طراحی وب سایت و ساختن سایت های داینامیک و همچنین انواع سامانه ها و سیستم های داینامیک تحت وب ، محصولات نرم افزاری متعددی را تولید نموده است که عبارتند از:

سیستم طراحی وب سایت و ساختن سایت داینامیک 
سیستم جامع طراحی پورتال سازمانی سیپارس 
نرم افزار طراحی سایت و پورتال خبری و خبرگزاری 
نرم افزار جامع طراحی و ساخت سایت و پورتال مدارس و دانشگاه 
سیستم جامع ساختن و طراحی فروشگاه اینترنتی 
نرم افزار ساختن سایت و پورتال وبلاگدهی 
نرم افزار جامع طراحی سایت و وب پورتال بیمارستان و کلینیک 

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


نمونه وب سایت ها و پورتال های طراحی شده توسط ایران وب سرویس

شرکت ایران وب سرویس دارای طیف وسیعی از مشتریان دولتی و غیر دولتی در حیطه طراحی سایت و پورتال می باشد و تا کنون سایت ها و پورتال های متنوعی توسط شرکت طراحی شده که با مراجعه به هر یک از لینک های زیر می توانید وب سایت ها و پورتال های همان گروه را مشاهده نمایید:

 بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» سفارش طراحی وب سایت و پورتال

مشتریان به دو صورت می توانند بمنظور سفارش و عقد قرارداد طراحی و ساخت سایت و پورتال خود اقدام نماید:

١- سفارش آنلاین طراحی سایت:

برای سفارش آنلاین از طریق فرم سفارش آنلاین طراحی سایت و پورتال اقدام نمایید.


٢- سفارش طراحی وب سایت از طریق فاکس فرم سفارش:

برای سفارش از این طریق ، ابتدا فرم سفارش طراحی وب سایت و پورتال را از طریق لینک زیر دریافت و پس از پرینت فرم، آن را بدقت پر نموده و سپس فرم کامل شده را به بخش فروش شرکت از طریق فاکس ارسال نمایید.

»» دریافت فرم قرارداد
 


Copyright 2006-2020, IranWebService Corporation, All rights reserved.