Slide background

@

پورتال ساز نامحدود سامنا

...سفارش

پورتال ساز نامحدود

ساخت انواع پورتال در چند دقیقه

پانل مدیریت پیشرفته

Slide background

نرم افزارهای تحت وب
تولید نرم افزار پورتال

پورتال ساز ، فرم ساز و...

...سفارش

      » عضویت/ثبت سایت  

 
» توافقنامه سرویس ها

 

توافقنامه (Agreement)

مندرجات این متن، سیاستهای کنونی ایران وب سرویس در ارائه محصولات و سرویسها است و مشترک موظف به رعایت آنهاست. همچنین موارد این توافقنامه در کلیه محصولات و سرویسها عرضه شده مطرح بوده و بطور کامل اعمال می شود.

در این توافقنامه ایران وب سرویس بعنوان شرکت فروشنده و ارائه کننده سرویسها و محصولات و شما و یا وکیل و نماینده و یا جانشین شما بعنوان مشترک خوانده می شود. بموجب این توافقنامه، شرایط و قوانین استفاده از سرویسها و محصولات ایران وب سرویس و همچنین تعهدات مشترک به ایران وب سرویس و بالعکس مشخص می شود.
 کلیه سیاستنامه ها و توافقنامه های شرکت شامل سیاستنامه های مورد بحث در (UDRP (Uniform Domain-Name Dispute-Resolution Policy بوده و کلیه مشترکین با آنها موافقت نموده و به آنها عمل می نمایند.

 

رویه حفاظت از اطلاعات محرمانه مشتریان

با مراجعه به این بخش می توانید رویه حفاظت از اطلاعات مشترکین را در ایران وب سرویس مطالعه فرمایید. شرایط و قوانین موجود در آن تضمینی بر حفاظت کلیه اطلاعات مشترکین بوده و در برگیرنده کلیه حقوق مشترکین در رابطه با حفظ اطلاعات نزد ایران وب سرویس است.

امنیت

  ایران وب سرویس تعهد دارد که کلیه اطلاعات مشترکین در فضایی امن و توسط اتوماسیون پیشرفته ای نقل و انتقال یابد و مشترک متعهد می گردد که در حفظ مشخصات کاربری خود از جمله کلمه عبور و شناسه کاربری کوشا باشد و این اطلاعات را در جایی امن نگهداری کند و مواظب باشد که این اطلاعات در دسترس افراد دیگر قرار نگیرد بدیهی است که ایران وب سرویس هیچ نوع مسئولیتی را در قبال زیانی که فرد دیگری بدون اطلاع مشترک و با استفاده از کلمه عبور و مشخصات کاربری او بوجود آورده نمی پذیرد و مسئولیت کلیه کارهایی که بوسیله مشخصات کاربری مشترک و از طریق حساب او، توسط خود مشترک و یا وکیل یا جانشین او انجام می شود بعهده خود مشترک است. 


پشتیبانی

ایران وب سرویس تعهد دارد که خدمات پشتیبانی فنی 24 ساعته و پاسخگویی سریع به مشترکین را به صورت رایگان فراهم نماید، در این راستا مشترک متعهد می شود که حفاظت و احتیاط کامل را در مواردی که به او مربوط است داشته باشد تا پشتیبانی بهتر و سرعتر انجام گیرد.


ارائه اطلاعات صحیح

  مشترک متعهد می شود که برای استفاده از سرویسهای ایران وب سرویس اطلاعات صحیح در اختیار ایران وب سرویس قرار دهد و این اطلاعات را از طریق حساب کاربری خود به روز نگه دارد زیرا ایران وب سرویس برای ارتباط با مشتری و همچنین ارائه خدمات پس از فروش از این اطلاعات استفاده می نماید. بدیهی است که اگر این اطلاعات ناقص و یا نادرست باشد این امور دچار مشکل خواهد شد و ایران وب سرویس مجاز است که در صورت مشاهده این نوع نقص نسبت به قطع سرویس مشترک مورد نظر اقدام نماید.


استفاده درست و
قانونی

  مشترک توافق می نماید که محتوای سایت او کاملا مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین بین الملل باشد.

  مشترک توافق می نماید که از سرویسها و محصولات ایران وب سرویس در راستای قوانین ذکر شده استفاده نماید و در غیر اینصورت ایران وب سرویس مجاز به قطع سرویس بدون اطلاع قبلی و عدم استرداد وجه خواهد بود.

  ارسال هرزنامه (Spam) از طریق میل سرورهای ایران وب سرویس ممنوع بوده و ایران وب سرویس مجاز است نسبت به قطع سرویس سایت اسپمر اقدام نماید.

  چنانچه استفاده مشترک از سرویسهای ایران وب سرویس به گونه ای باشد که باعث تهدید قانونی نسبت به ایران وب سرویس گردد، ایران وب سرویس مجاز به قطع سرویس مورد نظر بدون استرداد وجه می باشد.

  مشترک مجاز به ارسال ایمیل به صورت انبوه (Mass Mail) که باعث اختلال در میل سرورها میشود نبوده و ایران وب سرویس با این نوع تخلف برخورد خواهد کرد.

  ایران وب سرویس مجاز به حذف فایلهای مخرب کاربران از جمله فایلهای ویروسی است و هیچ نوع اعتراضی از سوی مشترک نزد ایران وب سرویس پذیرفته نخواهد بود.

  چنانچه استفاده مشترک از سرویسهای ایران وب سرویس حاوی موارد غیر اخلاقی و یا خلاف شرع و یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا قوانین بین الملل باشد ایران وب سرویس مجاز به قطع سرویس مشترک مورد نظر خواهد بود.


استفاده
از محصولات و نرم افزارهای شرکت ایران وب سرویس

کلیه حقوق مربوط به نرم افزارها برای ایران وب سرویس محفوظ است. همچنین میزبانی و پشتیبانی سروری سیستم ها و نرم افزارهای طراحی شده ، با ایران وب سرویس می باشد. ضمنا پیکربندی و تحویل نسخه قابل نصب نرم افزار روی سرورهای مشتری ، طی قراردادی مجزا و مشخص با مشتری انجام خواهد شد.

  کلیه محصولات نرم افزاری ایران وب سرویس دارای خدمات رایگان پس از فروش به مدت معین در قرارداد است ولی مشترک توافق می نماید که در حفظ آنها بکوشد زیرا ارائه خدمات ویژه هزینه خواهد داشت.

قیمت خدمات هاست و دامنه و محصولات نرم افزاری در هر سال بنا بر رویه کاری شرکت ممکن است دچار افزایش شود، فلذا مشتریان محترم باید این امر را مد نظر داشته باشند که در صورت افزایش قیمت ها در هر سال ، هزینه مابه التفاوت می بایست توسط مشتری برای سال جدید پرداخت گردد. این امر برای خریدهای سالهای قبلی نیز صادق می باشد.


نسخه پشتیبان (Backup)

ایران وب سرویس به صورت دوره ای از کلیه اطلاعات آپلود شده مشترکین و ایمیلها نسخه پشتیبان تهیه می کند ولی در درستی کامل این نسخه هیچ نوع تضمینی وجود ندارد بنابراین مشترک موظف است که در حفظ اطلاعات و سالم ماندن آنها کوشا باشد.


عدم بهره مندی شخص ثالث

کلیه بندهای این توافقنامه مختص به مشترک مسقیم بوده و هیچکدام از بندها به صورت صریح و یا ضمنی اعطای حقوق و مزایا و تعهدی را به شخص ثالث موجب نمی شود، مگر در مواردی خاص که آن هم نیاز تایید مشترک مستقیم دارد.


حقوق نمایندگان فروش

کلیه نمایندگان موظف به تسویه حساب کامل قبل از شروع سرویس هستند. اگر تسویه حساب و یا تمدید حساب نمایندگی تا ۷ روز به تعویق بیافتد ایران وب سرویس اقدام به قطع سرویس نماینده مورد نظر و کلیه سایتهای درون آن اکانت خواهد نمود و هیچ اعتراضی از طرف شخص نماینده و یا کاربران او پذیرفته نخواهد بود.

کلیه خدمات پشتیبانی و حمایتها به صورت رایگان به نماینده عرضه می شود ولی با این حال نماینده باید از اطلاعات حساب کاربری و کنترل پنل اختصاصی خود به خوبی محافظت کند و آنها را در مکانی امن حفاظت نماید و بدیهی است که  نماینده خود مسئول اشکالات احتمالی است که ممکن است بر اثر اشتباهات شخصی در پانل خود بوجود آورد ولی ایران وب سرویس از هیچ کمکی به نمایندگان خود در رفع مشکلات آنها مضایقه نخواهد کرد.

ایران وب سرویس مجاز است که سرویس کاربرای و نمایندگانی که بیش از حد از امکانات سرویس میزبانی خود استفاده می کنند برخورد کرده و در مواردی اقدام به قطع موقت سرویس نماید.


رفع مسئولیت (Disclaimer)

کلیه مشترکین موظفند که از سرویسهای خود و اطلاعات موجود در آنها به نحو درست نگهداری کنند البته ایران وب سرویس آموزشها و راهنماییها و همچنین تذکرات لازم را در این زمینه به کاربران و نمایندگان ارائه می دهد. بدیهی است که ایران وب سرویس هیچگونه مسئولیتی را در قبال خسارات و زیانهای اتفاقی و غیر مستقیم و یا نادانسته نمی پذیرد. همچنین ایران وب سرویس هیچ مسئولیتی در قبال اینکه سرویس و یا محصول خریداری شده نیاز مشترک را برآورده نکرده و یا اینکه مشترک بخوبی نتواند با سرویس خود کار کند و یا انصراف مشترک را نپذیرفته و هیچ نوع اشکالی متوجه ایران وب سرویس نخواهد بود.همچنین در موارد غیر از این استرداد یا عودت وجه با صلاحدید بخش مالی صورت گرفته و حق الزحمه مخصوص به خود را خواهد داشت.

مشترک موظف است که برای تکمیل مبلغ قراردادها و یا تمدید آنها بموقع در موعد چند روزه تعیین شده توسط بخش فروش شرکت ، برای پرداخت و تسویه حساب اقدام نماید در غیر اینصورت خود مسئول عواقب احتمالی مثل قطع سرویسها و از بین رفتن اطلاعات و... خواهد بود.

ایران وب سرویس برای مشترکین هاست و دامنه کنترل پنل هاست و دامنه (بصورت مجموع) و برای مشترکین نرم افزار و طراحی ، کنترل پانل های مرکزی و جانبی نرم افزارهای مربوطه را بطور کامل در اختیار مشتریان قرار می دهد ولی نگهداری آن و حفظ اطلاعات مدیریتی بعهده مشترک خواهد بود در غیر این موارد حفظ کنترل پنل بر عهده شرکت خواهد بود. ضمنا انتقال لیسانس یا مالکیت دامنه یا سرویس دیگر دارای جریان مخصوص بخود بوده و هر هزینه احتمالی بر عهده مشترک خواهد بود.


امور استخدام و بازاریابی

متقاضیانی که بعنوان بازاریاب شرکت استخدام شده اند موظفند که از اطلاعات بازاریابی خود بخوبی مواظبت و محافظت نمایند و آن را در جایی امن نگهداری نمایند تا مورد سوء استفاده قرار نگیرد.

نزد ایران وب سرویس کد بازاریاب بعنوان شناسه و هویت اصلی اوست و ایران وب سرویس هیچ مسئولیتی در قبال اینکه فرد بازاریاب کد بازاریابی خود را اشتباه وارد کرده و از این طریق باعث مضرات درآمدی خود شود نمی پذیرد.

 

 

 


 

Copyright 2006-2020, IranWebService Corporation, All rights reserved.